reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobrze mówią,ciesz się,że nie masz mdłości:-) :-):-)Ja w sumie tez nie mam.Mam za to mniejszą tolerancję duszności w komunikacji miejskiej i muszę uważać.Ale wiem o co Ci chodzi,bo ja cały czas się zastanawiam czy wszystko jest ok z kropkiem,a wizyta dopiero w środę.
A ja przez 2 tygodnie miałam takie hiper mdłości, że chciałam dosłownie zasnąć i się nie obudzić. Miałam odruchy wymiotne nawet po przełykaniu śliny, płakałam z bezsilności kilka razy. Zresztą ja nie wiem co to było, ale czułam się potwornie, to chyba było coś więcej niż nudności ciążowe, bo nie dało się wstać z łóżka, nawet powietrze mi śmierdziało i miałam ślinotok z obrzydu do wszystkiego i 24h na dobe uczucie jak po struciu się np. alkoholem. Od wczoraj minęło i wracam do żywych, drugi raz czegoś takiego nie zniosę. Ja bym o mdłości nie prosiła, serio nie ma co wywoływać wilka z lasu :)
Dziewczyny, poprosiłam w klinice o dokumentacje do in vitro, a oni, że to ich własność, a w ogóle to nie wiedzą jakich dokumentów chce, bo tam będą ze 2 kartki, stymulacja, wynik bety i w sumie nie wiedzą o co mi chodzi. No cóż, kazali pisać podanie, że potrzebuje tych dokumentów do prowadzenia ciąży, to coś mi dadzą. Tyle.
 
reklama
Tak za ten dostinex m płacił 59 zł (dwie tabletki:szok: masakra
Dziękuje że pomyślałaś o mnie, dzisiaj ma dzwonić lekarz , to napewno zapytam i z chęcią odkupię.
Myśle że to nie tajemnica A.J invicta Wa-wa
Kiedyś jak nie odebrał telefonu późnym wieczorem w sobotę oddzwonił w niedzielę:)a mój m przyznał mi rację że niepotrzebnie zmienialiśmy
Dzisiaj mi zrobią usg , zobacza jak morfologia i może wypuszczą:-Doby się polepszyło
Nie no co ty, ja ci chetnie oddam. Te leki co wymienilam mialam po hiperce i mi zostaly. Sa kupione w grudniu. Dostinex kazali mi wykupic 2 opakowania po 8 a bralam 14 dni, zostaly dwie tabletki. Jak cos to moge w niedziele podrzucic na Solec jak sie na spacer do miasta wybierzemy albo zapraszam meza po odbior w okolice Ch Targowek, ewentualnie jak bym musiala wyjsc moge zostawic panu na portierni :)
Drogie to cholerstwo i po co ma sie marnowac
 
Zatoki wyleczyłam irygacja i inhalacja. Gardlo nadal boli. Kaszel noca mnie dusi.
To tak na marginesie...
Beta 240,03 mIU :)
Nie wierze bo zero oznak. . A wczoraj testowalam i nic. Po 30 min pojawila sie bladziuchna kreska.
Zaraz dzwonie do ginekologa.
Dziekuje za kciuki. Mam nadzieje, ze to nie biochemiczna
 
Dziewczyny cytokiny, a gdyby dr Paśnik-cudotwórca stwierdził, że jednak mam za mało tej dobrej interleukiny to jak się je podnosi? Szczepieniami?
 
Czyli zawsze to jakiś objaw, których u mnie niewiele [emoji6] wszyscy w koło każą się cieszyć że nie mam mdłości itd. a ja chyba bym chciała, bardziej bym tą upragnioną ciążę czuła [emoji4]

Też tak myślałam, a teraz Bogu dziękuję, że mnie to ominęło :p od początku czuję się super, zero objawów, dopiero po 8 tygodniu jakieś tam minimalne ekscesy żołądkowe i tak jak parę dziewczyn pisało, pobudka o 4 rano standard (a jestem największym śpiochem ever) :-D więc kochana, ciesz się!!!! :-D
 
reklama
Do góry