reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzwonili z Ciechocinka. Mamy 6 zarodków,5 jest 4komórkowych,a jeden 2komórkowy. Wszystkie jak na razie klasy A. Jutro,czyli w 3 dobie zamrozimy 2,a resztę będziemy trzymać do 5tej doby. Kurczaki trudno tak podjąć decyzję,ale u nas jest czynnik męski,więc chyba lepiej będzie je trochę dłużej potrzymać niż transferować zarodki,które i tak mogłyby nie mieć szans na rozwój.
To pieknie❤
 
Napisz chociaż inicjałem albo na priv który to lekarz z której kliniki żeby wiedziec na przyszłość i polecać jak coś :)
Trzymam kciuki!
A, patrzę ze zostało mi 2 sztuki Dostinex (chyba tylko tabletek ma opakowanie w słoiczku a pamietam ze drogie dość) może ci się przyda, mogę podrzucić na ten Solec w weekend. I z 10 sztuk Orgametril
Tak za ten dostinex m płacił 59 zł (dwie tabletki:szok: masakra
Dziękuje że pomyślałaś o mnie, dzisiaj ma dzwonić lekarz , to napewno zapytam i z chęcią odkupię.
Myśle że to nie tajemnica A.J invicta Wa-wa
Kiedyś jak nie odebrał telefonu późnym wieczorem w sobotę oddzwonił w niedzielę:)a mój m przyznał mi rację że niepotrzebnie zmienialiśmy
Dzisiaj mi zrobią usg , zobacza jak morfologia i może wypuszczą:-Doby się polepszyło
 
Ja pamiętam na początku ciąży właśnie wstawalam o 3.30 przez dluuuuuzszy czas ale dokładnie nie pamiętam :D
Czyli zawsze to jakiś objaw, których u mnie niewiele [emoji6] wszyscy w koło każą się cieszyć że nie mam mdłości itd. a ja chyba bym chciała, bardziej bym tą upragnioną ciążę czuła [emoji4]
 
Czyli zawsze to jakiś objaw, których u mnie niewiele [emoji6] wszyscy w koło każą się cieszyć że nie mam mdłości itd. a ja chyba bym chciała, bardziej bym tą upragnioną ciążę czuła [emoji4]
U mnie chyba się zaczęły tak 7-8tc ;) więc jeszczr masz czas , spokojnie;) u większości około 8tc :) jeszcze się doczekasz A teraz korzystaj :D teraz mamy 28tc i znowu powróciło tylko bez wymiotow A mega mnie mdli z rana ;)
 
No właśnie dla mnie takie odstawianie to nowość i zbieram informacje. Chyba będę chciała do tego 34 tygodnia ale zbieram dane kto co mówi i dlaczego ;)

W Ciechocinku mocno biorą pod uwagę immunologię, a heparynę i steryd dają chyba zawsze, profilaktycznie bez żadnych badań.
Ja heparynę miałam do 8 tyg, bo takie miałam zalecenie Pasikonika. Ale nikt nie kazał tych zaleceń pokazać, po prostu powiedziałam że tak mam brać i dostawałam recepty (100%).
 
W Ciechocinku mocno biorą pod uwagę immunologię, a heparynę i steryd dają chyba zawsze, profilaktycznie bez żadnych badań.
Ja heparynę miałam do 8 tyg, bo takie miałam zalecenie Pasikonika. Ale nikt nie kazał tych zaleceń pokazać, po prostu powiedziałam że tak mam brać i dostawałam recepty (100%).
Steryd nie zawsze . Mnie dopiero dodali przy tym podejściu mimo że prosiłam wcześniej.
 
reklama
Do góry