reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zamowilam juz kuriera z testdna. Ma byc w sobote z pakietem, a w pon odesle im pobrany material. Konsultantka mi powiedziala ze wyniki beda po 10-14 dniach. Szybciej tego nie ogarne

Jest tez troche droższa opcja - wynik w 5 dni roboczych ale kosztuje to troche drozej. Ja bralam jeszcze pakiet konsultacji z genetykiem i kosztowalo to ok 100 zl wiecej niz standardowy pakiet (nie moglam czekać 14 dni na wynik)
 
Hejka dziewczyny 16 dzień jak się spóźnia okres czysto nic nawet plamienia dalej biorę primolut nor i czekam brzuch już mega bolał dzisiaj ale wzięłam przeciwbólowe i cisza nic do dupy z tym wszystkim czy to normalne że jeszcze go nie mam ??? Co o tym sądzicie ostatnio jak byłam w szpitalu to endometruym miało 7.4 a torbiel bez zmian czyli 3.02 na 3
 
reklama
Kobity!!!! ponawiam -ile czekałyście na wyniki od Paśnika??dalej nic a ja się niecierpliwię :(
Ale chodzi o badania robione u ńich w labie? Różnie schodziły. Moje ze 3 tygodnie w sumie ale nie wypadały jakieś wolne dni dodatkowe w tygodniu. Najszybciej multitest, czyli ta subpopulacja, nie pamietam, jakiś tydzień czy dwa
 
Do góry