reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam 2 pełne procedury. Z pierwszej były 3 zarodki z czego 2 się rozwijały. Jeden podali drugi przestał się rozwijać. Beta = 0
Z drugiej procedury 2 zarodki. Jeden podali. Drugi ładnie rozwijał się do 5 doby i został zamrożony. Z tego podanego wyszła beta 17 w 13 dpt 2 dobowego zarodka. W 16 dpt beta 22 a w 18 dpt spadła na 14. Teraz miałam kriotransfer tej blastki A dziś jest 13 dpt. i robiłam test z krwi. Już po pobraniu. Czekam dziś na wyniki. Trzymajcie kciuki mocno mocno proszęZobacz załącznik 857371
Trzymam kciuki bardzo mocno!ja po pierwszej pelnej nieudanej procedurze podchodze do drugiej.Mam ogromna nadzieje ze tym razem sie uda,czego i Tobie z calego serducha zycze!:):)
 
U mnie juz koniec zludzeń, koniec nadzieji wszystko sie skonczyło. Moja beta z dzis 19dpt 344, w 16 dpt bylo 216. Odstawiam leki. Tylko co dalej? Na usg nic nie widac. I co jak ta beta dalej bedzie rosla? No cholera :(:( kazal mi sie obserwowac i znowu na usg przyjsc w sobote. Juz bym chciala na chwile zapomniec o tych lekarzach o tym wszystkim!!! Po co to w ogole drgnelo...
Przykro mi kochana :( tule mocno
 
reklama
@Murawa @dżoasia czekamy na info jak poszło u Pasikonika. :)
Ja dzis tylko sie szczepilam. Nie wchodzilam do niego bo wczesniej wchodzily do niego laski poza kolejnoscia inie chcialam nadwyrezac jego cierpliwosci, ale tez pomyslalam ze nastepnym razem moze bede miala wiecej pytan wiec zalatwie to za.jednym zamachem haha;)
Murawka porobila badania i z wynikami ma podjechac na konsultacje :) Bestia sie nie odzywala ale ja wyhaczylam na korytarzu, ha!
 
Do góry