reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Ciotki :D
Mam już prawie 3 cm :-D i jestem małym/łą wiercipiętą ;-) ;)
Z brzucha mamy wychodzę 19 grudnia.
Świetny prezent pod choinkę, co nie ? :-D

Zobacz załącznik 857539
Lepszego prezentu żadna z nas nie może sobie wymarzyć, jakby coś to możemy podrzucić trochę karpia i pierogów na porodówkę:)
 
Nie dziwię się. Na razie ciesz się ciążą, to piękny czas. Niedługo będziesz czuła ruchy a później będziesz miała tańczący brzuch, to są niesamowite chwile. [emoji7][emoji7][emoji7]
Już się doczekać nie mogę ruchów dziecka, ciągle się zastanawiam jakie to uczucie:D a Ty jak kochana jutro betujesz jeszcze? Potem Paśnik czy wcześniej do kliniki do naszej Dr na konsultacje :(
 
Już się doczekać nie mogę ruchów dziecka, ciągle się zastanawiam jakie to uczucie:D a Ty jak kochana jutro betujesz jeszcze? Potem Paśnik czy wcześniej do kliniki do naszej Dr na konsultacje :(
Miałam jechać dzisiaj do naszej dr ale nie mam jeszcze @, więc byłaby rozmowa o niczym. Jutro jadę na betę, zobaczę co tam się posunęło do przodu czy może już w odwrocie. Paśnik w czerwcu jakby co. ;)
Ruchy na początku są takie śmieszne, jak trzepotanie skrzydełek motyla. [emoji7]
Niewyobrażalnie tęsknię za tym.
 
reklama
Czy któraś z Was mogłaby mi podpowiedzieć czy mamy jakieś szanse odnośnie mojego wcześniejszego postu? :(
Karmenko przestań analizować te liczby, niestety nawet te najlepiej oznaczone nie są miarą sukcesu. Poczytaj to forum czasami dziewczyny mają piękne blastki i ciąży brak a czasami ze średnich piękne ciąże. Masz 4 zarodki i z tego należy się cieszyć to 4 szanse, ile masz lat? W tym całym biznesie myślę że wiek odgrywa zdecydowaną rolę. Aczkolwiek cały czas czekam jak moja MŁODSZA;) koleżanka Murawa ruszy i poprawi te cholerne statystyki:rolleyes:
 
Do góry