reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane melduję się byliśmy w sob na wizycie Nasz cud miał wtedy 2 cm i serducho 145 uderzeń na minutę,d r mówi że książkowo wrecz idealnie jak na ten moment ciąży dzisiaj mamy 8 t5d ,5.06 mamy prenatalne a 9.06 podgladanie maluszka termin według transferu mamy na 19.12 napewno cesarka dużo odpoczywamy do 12.06 prolutex i duphaston a do końca ciąży luteina , i zeszliśmy już od tygodnia z encortonu a do niedzieli po 1* dziennie estrofem plamienia i brudzenie jak narazie ustały ale uświadomił że mogą mieć jeszcze miejsce bo pod łożyskiem jest krwiaczek 1x0,5 cm kazał dużo leżeć i odpoczywac mdłości są głównie z rana z największym natężeniem choć zdarzają się i w ciągu dnia i na wieczór i jak narazie z wagi schodzę zamiast tyc chociaż jem tyle samo ale dr powiedział że tak może być :) za wszystkie trzymamy kciuki :*
Czy to że jeszcze bierzesz leki a luteine masz brać do końca ciąży spowodowane jest tym krwiakiem czy takie jest postępowanie Twojego lekarza??
 
reklama
Ja do warszawskich 3 dzwoniłam i robią... nawet na nastepny dzień
W Bielańskim labo diagnostyki robi cito znaczy jest po 4 godzinach od puszczenia maszyny. Ale jak ktos/coś robi na cito to się chetnie dowiem :)
Żałuje z nie pojechałam do Novum ale tam mam bardzo daleko a nie mam prawka.
Ja robie u siebie w invikcie na ul zlotej i tam wynik po 3h jest max. A pierwsza bete robilam w szpitalu na solcu (bez cito bo to bylo w majowke i nie bylo mozna tego trybu- za to sie doplacxa chyba 10zl) to czekalam 5h:)
 
Poki co mam ponad 20 jajeczek bardzo boje sie hiperstymulacji i juz zakupilam bialko tak jak tu radzilyscie tylko mam pytanie od kiedy je zaczac brac od punkcji? Do kiedy? Tyle ile jest zalecone na opakowaniu czy czesciej? Z gory dziekuje za wszystko jestescie niezastopione!
Hej. Ja pilam od dnia punkcji do pierwszej wizyty po punkcji. Czyli chyba z tydzien ponad. :)
 
reklama
Do góry