reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To w niedziele o 18 kolejka byla dluuuga na kilkanascie osob przed lokalem! Stalismy 40 minut [emoji2]
Heh, no ja za 1 razem stalam 50min i dobrze, ze tego ostatniego dostalam bo bym sie normalnie.wkurzyla i zadne sexy by mi tego nie wynagrodzily! :p
Btw jakby sie lepiej organizowali to by im sprawniej szlo, troche nie moge patrzec na te ich ruchy i ogolne zamieszanie przy obsludze :/
 
Dziewczynki gratuluje dobrych wiesci, niech idzie ku dobremu:)

@NadziejaJest @Justin87 kurde no... czekamy razem z wami:*

@lama70 kochana wizyta i Pasnika i badania przez niego zlecone zmieszcza sie w cenie jednego transferu, wiec naprawde polecam. Zobacz jak u @gosia321 - slabe nasienie i po 3 procedurach brak implantacji a teraz po immunosupresju byla cb, czyli maly kroczek do przodu :) zapisz sie na wizyte, naprawde warto:*
 
A jakie smaki jadlas teraz? Ja aktualnie wariuje na pukcie jagodowego, kawy i karmelu z prazonym slonecznikiem [emoji7]
Ani raz nie trafilam na te rozane, a bylam w sumie juz 4 razy tam :D tych co piszesz tez nie bylo. Jadlam kawe kokos i jablko z gruszka. Wczesniej tez maline i miete. Moj jadl pestke dyni i smietanke. Dla mnie w sumie nie wazne jakie smaki, wazne ze naprawde zajebiaszcze!!!!
 
reklama
Do góry