reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tylko ze ten Pasnik to tez coś mnie olewa:( czas mi ucieka a już 2 tygodnie odkąd wysłałam mu emaila nawet nie odpisuje nawet nie wiem jak już nalegać na jego odpowiedz miał wysłać recepty i zalecenia ... dzwonię upominam się i dalej nic :mad: mam już dość czy on zawsze tak postępuje z pacjentami ? Ile można czekac? A co do tej gin to prawda ona mówiła ze nie zna się na immunologii
Mi odpisał po poltora dnia...
 
Dziewczyny, jaką miałyście betę 24 dpt, ja ostatnio robiłam 17 dpt i było 958. Jutro chcę zrobić zastanawiam się jakie wartości miałyście?
 
Tak zrobię, już postanowiłam [emoji4] bardzo się boję, że to koniec mojej nadziei na ten transfer, ale już chyba lepsze to niż ten stres i niepokój, który mi cały czas towarzyszy, kiedy może akurat wszystko idzie w dobrym kierunku[emoji4]
To będziemy się stresować razem, ja też rano biegnę na betę. Wyniki będziesz miała tego samego dnia? Mnie że stresu już w brzuchu kręci i spać nie mogę :crazy: powodzenia!!!
 
Hehe jeszcze tu na tym forum za mojej dosc dlugiej kadencji nie bylo tu takiej spowiedzi kto pali przed po :)
Zawsze tu takie "swietojebliwe" :) bez urazy oczywiscie a tu prosze pol forum to palaczki :)
Ja pamietam jak w okolicach tamtych wakacji byla tu prawdziwa gownoburza jak dziewczyna przyznala sie ze palila duzo a po transferze zdarzy jej sie podpalic 1-2 dziennie. Myslalam ze ja zjedza, chyba bardziej jej ten stres zaszkodzil ktorego sie najadla po tych postach niz te fajki..
 
Tylko ze ten Pasnik to tez coś mnie olewa:( czas mi ucieka a już 2 tygodnie odkąd wysłałam mu emaila nawet nie odpisuje nawet nie wiem jak już nalegać na jego odpowiedz miał wysłać recepty i zalecenia ... dzwonię upominam się i dalej nic :mad: mam już dość czy on zawsze tak postępuje z pacjentami ? Ile można czekac? A co do tej gin to prawda ona mówiła ze nie zna się na immunologii
Kochana on mial urlop chyba 2 tygodnie (na pewno w majowke, ale jak bylam na szczepieniach to tez go nie bylo). Teraz sprobuj zadzwonic w godzinach kiedy on przyjmuje i moze dadza go do telefonu ;) pewnie pacjentki zasypaly go mailami i chlopina siedzi i odpisuje dniami i nocami;)
 
Czesc Dziewczyny. Nie wiem co u mnie sie dzieje ale gdy przed wczoraj robilam testy to po chwili bylo widac tą drugą delikatną kreske, co prawda byla delikatna ale widoczna i przed wczoraj rano beta robiona wynik 15.900, a wczoraj zrobilam jeden test bo mnie mąż namawiał bo nie dowieża i kreska coraz slabsza, a przed chwilą zrobilam i znów slabsza prawie nie widoczna. Bardzo sie boje ze cos jednak sie stalo :(, co o tym sądzicie? Dodam ze jutro mamm znow zrobic bete i po jutrze jechac do kliniki w 12 dzien
 
reklama
Do góry