reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanko, czy w przypadku transferu mrożaczka implantacja może być później? Dzisiaj zakłuło mnie nagle i mocno w okolicy prawego jajnika a to już 7 dpt i się nad tym zastanawiam. ;)
Ja prawdopodobnie też miałam implantację 7dpt bo w ten właśnie dzień zaczęłam plamić ... Ale to było jednorazowe wtedy i lekarz stwierdził że wtedy była implantacja
 
reklama
Dziekuję Kurcia :) Ja niestety nie mam mrożaczków i muszę zaczynać wszystko od początu. Kiedy można zacząć nastepną stymulację? Zastanawiam się kiedy mogę zacząć znowu działać.
Mi kazali 3 miesiące odczekać. Ale to pewnie może się przedłużać - zależy jak szybko Twój organizm wróci do normalności po stymulacji.
 
Pisałam wam, że badam dziś TSH i wynik 0,26 a norma od 0,27. Nie wiem czy dla ciężarnych norma jest inna, ponoć do 2,5 ale od ilu? Byłam na Karowej, ale tam mnie odesłali, bo wynik nie jest nieoznaczalny, dopiero jak zaczne plamić to mogę przyjść, wtf? Nie wiem co teraz robić, jutro powtórze tsh, zrobie ft3 i ft4 jak będą złe to szybko kogoś prywatnie, ale czy ktoś przyjmie mnie z dnia na dzień?
Ps. czytam teraz, że norma dla ciężarnych od 0,1, a nawet od 0,01, estradiol 4 dni temu 560, a dziś ponad 1100,progesteron 4 dni temu 53, a po odstawieniu 1 prolutex dziś 130- tak ładnie mi urosły hormony, to może z tsh też nic złego się nie dzieje, czuje się dobrze, nigdy nie zaplamiłam. Aż się boje jutra, oby tsh już nie malało, trzymajcie kciuki i może któraś z Warszawy poleci prywatnego endokrynologa bez kolejek.
 
Ostatnia edycja:
U mnie w klinice gameta Rzgów pomimo tego że jest szyld że mają kontrakt z NFZ to nie ma nic za darmo .
 
reklama
Ja prawdopodobnie też miałam implantację 7dpt bo w ten właśnie dzień zaczęłam plamić ... Ale to było jednorazowe wtedy i lekarz stwierdził że wtedy była implantacja
Dzięki za odpowiedź. :)
Dzisiaj mam mega migrenę, co można brać po transferze na ból głowy? Już dawno mnie tak nie bolała głowa. :/
 
Do góry