reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pisałam wam, że badam dziś TSH i wynik 0,26 a norma od 0,27. Nie wiem czy dla ciężarnych norma jest inna, ponoć do 2,5 ale od ilu? Byłam na Karowej, ale tam mnie odesłali, bo wynik nie jest nieoznaczalny, dopiero jak zaczne plamić to mogę przyjść, wtf? Nie wiem co teraz robić, jutro powtórze tsh, zrobie ft3 i ft4 jak będą złe to szybko kogoś prywatnie, ale czy ktoś przyjmie mnie z dnia na dzień?
Ps. czytam teraz, że norma dla ciężarnych od 0,1, a nawet od 0,01, estradiol 4 dni temu 560, a dziś ponad 1100,progesteron 4 dni temu 53, a po odstawieniu 1 prolutex dziś 130- tak ładnie mi urosły hormony, to może z tsh też nic złego się nie dzieje, czuje się dobrze, nigdy nie zaplamiłam. Aż się boje jutra, oby tsh już nie malało, trzymajcie kciuki i może któraś z Warszawy poleci prywatnego endokrynologa bez kolejek.
Ja nie wiem jak z kolejkami ale najbardziej mi się podobała pani dr Jankowska z Medipartner na Nowolipiu. Ja do niej nie chodze już bo ciężko mi się umówić z pakietu Medicoverowego (bo kiedyś inne zasady były i łatwiej Medipartner medicoverovych pacjentów zapisywał). Ale jak zadzwonisz jako klient komercyjny to pewnie będzie całkiem inaczej. A jak podejdziesz osobiście (dodzwonić się można tylko i wyłącznie na infolinie ogólna, nie ma tel do konkretnej przychodni) to wtedy jeszcze łatwiej termin znaleźć. Jak podejdziesz w dniu i godzinach co będzie w pracy może się zlitują i zgodzi się na dodatkowa wizyte nawet jak grafik będzie pełen. Bardzo dobre na mnie wrażenie robiła ta pani endokrynolog a byłam u nie jednego. I swietnie mi leki dobrała.
 
reklama
Ja nie wiem jak z kolejkami ale najbardziej mi się podobała pani dr Jankowska z Medipartner na Nowolipiu. Ja do niej nie chodze już bo ciężko mi się umówić z pakietu Medicoverowego (bo kiedyś inne zasady były i łatwiej Medipartner medicoverovych pacjentów zapisywał). Ale jak zadzwonisz jako klient komercyjny to pewnie będzie całkiem inaczej. A jak podejdziesz osobiście (dodzwonić się można tylko i wyłącznie na infolinie ogólna, nie ma tel do konkretnej przychodni) to wtedy jeszcze łatwiej termin znaleźć. Jak podejdziesz w dniu i godzinach co będzie w pracy może się zlitują i zgodzi się na dodatkowa wizyte nawet jak grafik będzie pełen. Bardzo dobre na mnie wrażenie robiła ta pani endokrynolog a byłam u nie jednego. I swietnie mi leki dobrała.
Dzięki, podejdę na pewno. Jutro robie wyniki i będę latać i szukać kogoś kto przyjmie mnie do piątku :)
 
Hej @Never give up :) Lecze się u dr Mrugacza. Mam nadzieje, że mi pomoże. Szybki, konkrety facet. Działa i to jest najważniejsze. Pomyśle jeszcze o dr P. Zastanawiam się co moge jeszcze zrobić, bo mam mało czasu. Troche stara jestem :) I do tego z problemami :) jestem na forum od 2h i już mi troche lepiej. Wypije melisę i za jakiś czas poprawie koronę.
To wypij cały kubek... :)
Mowilysmy że tu jest dużo łatwiej z nami :)
A widzisz ja lecze się na górze u dr P. Uważam że robią dobra robotę ale po prostu nie każdy ma tyle szczęścia aby udało się za pierwszym razem...
 
20180507_142231.jpg


To mój dzisiejszy zakup :-D obawiam się, że jak lubi mawiać mój mąż "Uruchomiłaś się!" i zacznę wydawać ostatnie oszczędności na Księżniczkę :p
 

Załączniki

  • 20180507_142231.jpg
    20180507_142231.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 501
Jeszcze bedzie pieknie tylko zaloz wygodne buty bo masz do przejscia cale zycie ... wyspolnie ze swoimi dziecmi :)

Bedziesz szczesliwa powiedzialo zycie .. ale najpierw naucze cie byc silna - ten cytat ktos tu kiedys mial i ja sie go trzymam silna juz jestem szczesliwa bylam przez krotka chwile a niedlugo bede szczesliwa na zawsze ;)
Jestes wspaniala silna babeczka [emoji7] brawo za podejscie [emoji4]
 
powiedz lekarzowi, żeby Ci wystawił skierowanie i poszukaj miejsca, gdzie robią na NFZ :-)
Było dofinansowanie do procesory jak rząd był poprzedni ja mam synka z rzadowki ..teraz na tą chwilę dofinansowuja osoba mieszkającym w Łodzi . Wiec nie mów że nie ma za darmo bo jak jest taka możliwość to jest za darmo
 
reklama
Do góry