reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny wszystkim tym które widziały swoje maleństwa, słyszały serduszka, zobaczyły betę gratukuję :biggrin2::-) :):-) :)❤️❤️❤️
Wszystkie którym się nie udało mocno tulę ❤️❤️❤️❤️:( Pamiętajcie co nas nie zabije to nas wzmocni!!!!!!

A co do ciężarnych i małych dzieci to kiedyś miałam wstręt i złość ale od jakiegoś czasu jak tylko widzę małe dzieci to tulę całuję noszę na rękach. Uzupełniam braki i zaspokajam swoją potrzebę na jakiś czas. Poza tym dzieci mnie kochają a że w rodzinie dużo to przytulają mnie ile i kiedy chcą.
Udało mi się zapisać na wizytę do hematologa na 14.05 więc proszę o wpisanie w kalendarz:-) :)
Jutro jestem ciekawa co powie dr jaki ma plan na nas i jestem ciekawa kiedy zaczynamy przygodę z kd
 
ja juz po wizycie. wedlug wielkosci glowki to termin na 26.09 wg wielkosci brzucha to na 20.09 a dl kosci udowej to na 18.09. maz skwitowal tak -za mna bedzie wysoki i gruby :D
Wyglada to dobrze. najprawdopodobniej jutro beda wyniki amnio....
I od jutra schodze do lutek 2x1 i dupek 2x1
 
Dziewczyny, wiem, że męcze, ale tak mi przez 4 dni hormony oszalały. Tsh tydzień temu 2,18, dziś 0,26. Estradiol 4 dni temu 530 dziś 1107,80. Progesteron 4 dni temu 53, lekarz odstawił jeden prolutex (ostatecznie jeden zostawił) dziś prog. 130, 50. Co myślicie jest 6 tc.
 
Dziewczyny nie wierzę ...zaczęłam krwawić ... A beta od soboty ponad 2 tys wzrosła ...było 2640 dziś 4698 ...możliwe że przed poronieniem skoczy w górę ?
Pyska tyle dziewczyn krwawiło i to tak ze wielkie skrzepy wylatywały a potem serduszko było. Ewunia ta co wstawiła dziś zdjęcie 5 miesięcznej Marcelinki tak miała tydzień po transferze. Nie raz jakiś krwiaczek pęka, oczyszcza się i wszystko jest dobrze tak wiec mam nadzieje ze tak będzie i u ciebie. Ja na pęczki znam historii ze krwawienia były i wszystko dobrze się skonczylo.
 
reklama
Do góry