reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U kogo robilas? U dr P.D.? Piekne masz zdjęcia❤ ja bylam rozczarowana moimi polowkowymi. Dzieki Bogu wszystko z maluszkiem ok ale tylko na chwile mi wlaczyl ten podgląd 4d i to chyba jeszcze z laska, zadnych takich ladnych zdjec..juz nie moge sie doczekać wizyty u dr P.D.:)

Tak u niego:) Mój M jest nim zachwycony (tylko Pasikonik go przebija: ). Ja z pierwszych prenatalnych mam tylko plecy:sorry2: Dziś Jaś współpracował:biggrin2: Na trzecie też do niego pójdę:)
 
Iskra_82 nie odstawie. Biore miedzy innymi sterydy i i wiem, że nie wolno sobie robić samowolki... Powtorze za 2 dni, bedzie to 10 dpt 3 dniowych zarodkow, jeżeli nic sie nie ruszy to chyba już nie bedzie cudu?

No jak nic nie drgnie to raczej nie ma się co łudzić. Życzę żeby ruszyło✊
 
reklama
Do góry