reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Cozza witamy :)
U kogo się leczysz w Bocianie?
Kochana tu dziewczyny wierzą w dr P który wielu już pomógł.
Jednak nie wiem czy przy pierwszym niepowodzeniu bym od razu do niego jechała... ( to tylko moje zdanie! Nie namawiam, nie odradzam)
Co do porażek to ja zawsze miałam ochotę się upić ale w pewnym momencie zawsze mówiłam że to zły pomysł bo na końcu zawsze pojawiał się muł i płacz... więc teraz dzięki wsparciu ekipy forumowe szybciej poprawiam koronę z jedynym lub dwoma drinkami ;)
Hej @Never give up :) Lecze się u dr Mrugacza. Mam nadzieje, że mi pomoże. Szybki, konkrety facet. Działa i to jest najważniejsze. Pomyśle jeszcze o dr P. Zastanawiam się co moge jeszcze zrobić, bo mam mało czasu. Troche stara jestem :) I do tego z problemami :) jestem na forum od 2h i już mi troche lepiej. Wypije melisę i za jakiś czas poprawie koronę.
 
reklama
@gosia321 przykro mi . Ale idz za ciosem !!!! Okres estrofen i transfer i wielki brzuchol .
20180507_153730.jpg
Marcelina pozdrawia 4 stymulacjia 2 transfer
 

Załączniki

  • 20180507_153730.jpg
    20180507_153730.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 493
Dokladnie tak do konca nie da sie wymazac z glowy tych naszych ciezkich chwil przy porazkach inaczej juz reagujemy na kolejny cios ale jak mowisz wystarczy piosenka i wszystko na chwile wraca. U mnie po pierwszych 2 procedurach byla jeszcze nienawisc choc moze to za duzo powiedziane do kobiet w ciazy i z wozkami dzialaly na mnie jak plachta na byka teraz juz spbie z tym poradzilam i cieszy mnie ten widok i powtarzam sobie ze ja tez bede w ciazy i tez bede pchala wozek
@Kurcia @gosia321 a też tak macie, że wszedzie widzicie kobiety w ciąży?Chyba jestem w stanie każdą wypatrzeć, nawet jak się chowa!
 
Dziewczyny. Czy leki do stymulacji in vitro są nadal refundowane? Jak tak czy trzeba się o to upomnieć czy lekarze sami wypisują refundację.
Moja pierwsza procedura.
Są refundowane do 3 procedur i jeśli jakieś tam normy spełniasz (chyba przy naprawdę maleńkim AMH jest problem ale dokladnychwartosci nie znam)
 
reklama
Do góry