reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gosia, a Ty jestes lekarzem? Jesli to powszechnie znana forumowa oczywistosc, z gory przepraszam za swoja ignorancje i niewiedze w temacie [emoji4]
Nie ale te leki sa mi znane z oddzialow na ktorych pracowalam jako sekretarka ;)
Teraz tez zreszta zajmuje sie planowaniem poszczegolnych etapow terapi pacjenta onkologicznego ;)
 
reklama
Kot nie powinnien jesc suchej karmy :(
Widzisz a nasz wet zaleca zeby nie dawac mu nic innego. Wlasnie ze wzgledu na sklonnosc do tycia po kastracji i przy nieaktywnym trybie zycia. Gosia, znasz jakies dobre jakosciowo karmy do polecenia? Dajesz swoim tylko mokra? Za wszelkie porady dziekuje w imieniu Leona [emoji4]
 
Dziewczyny!
Chyba wpadłam!
Zobacz załącznik 853990
Echhh, zalozłam sobie, ze to niemożliwe. I teraz wielki stres bo ostatnie 3 tygodnie dużo alkoholu, nie brałam foliowego, byłam na diecie od kilku miesięcy, dużo wysiłku na siłowni, na majowce w górach szlaki po 20km. I w głowie już przedstawione.
Super ❤❤❤ trzymam kciuki za nudną ciążę ✊✊✊każda z nas by chciała takiej wpadki.
 
Widzisz a nasz wet zaleca zeby nie dawac mu nic innego. Wlasnie ze wzgledu na sklonnosc do tycia po kastracji i przy nieaktywnym trybie zycia. Gosia, znasz jakies dobre jakosciowo karmy do polecenia? Dajesz swoim tylko mokra? Za wszelkie porady dziekuje w imieniu Leona [emoji4]
Kazdy wet ma z tego profit ze poleca karme royala ktora jest najgorszym gownem niestety. Sucha karma zle dziala na nerki co nakreca tym samym pozniej problem leczenia a weterynarz ma dalej z tego zysk. Nie mowie ze tak robi kazdy
Whiskas i wszystkie karmy ktore sa w marketach to tez samo zlo bo to 4% miesa i reszta zboza ktorych kot nie toleruje. Ale nie martw sie tez zanim sie o tym dowiedzialam to byl Felix i Whiskas w ktorych jest tona dosmacxaczy zeby kot sie uzaleznil ;)
Ja teraz kupuje swojemu karme macs lub feringe albo animonde carny nie sa to najdrozsze karmy mokre ale przynajmniej maja 80% miesa
Moj najbardziej kocha macsa i animonde ale ona mu sie szybko nudzi nad feringa najpierw musi sie pomodlic :)
Masz tu link do sklepu w ktorym ja zamawiam duzo taniej niz w zoologicznych
Aa a macsa w zadnym zoologicznym nie znalazlam. Ale to moze moja dziura Olsztyn i dlatego ;)
Link do: 10% zniżki na Twoje pierwsze zamówienie!
 
Gosia nasza kotka je tylko sucha karme i popija woda z miski psow:);)
Odnosnie grano znam na wylot , moja mama oo chemii je brala na neuropatie, oczywiscie niewiele pomoglo, mama dalej ma slabe czucie w nogach. Tutaj na oddzialach tez sie je stosuje, nie sa natomiast nie dostepne w aptekach, jak juz to dostajesz je ze szpitala badz na extra rezepte sa zamawiane.
 
Kazdy wet ma z tego profit ze poleca karme royala ktora jest najgorszym gownem niestety. Sucha karma zle dziala na nerki co nakreca tym samym pozniej problem leczenia a weterynarz ma dalej z tego zysk. Nie mowie ze tak robi kazdy
Whiskas i wszystkie karmy ktore sa w marketach to tez samo zlo bo to 4% miesa i reszta zboza ktorych kot nie toleruje. Ale nie martw sie tez zanim sie o tym dowiedzialam to byl Felix i Whiskas w ktorych jest tona dosmacxaczy zeby kot sie uzaleznil ;)
Ja teraz kupuje swojemu karme macs lub feringe albo animonde carny nie sa to najdrozsze karmy mokre ale przynajmniej maja 80% miesa
Moj najbardziej kocha macsa i animonde ale ona mu sie szybko nudzi nad feringa najpierw musi sie pomodlic :)
Masz tu link do sklepu w ktorym ja zamawiam duzo taniej niz w zoologicznych
Aa a macsa w zadnym zoologicznym nie znalazlam. Ale to moze moja dziura Olsztyn i dlatego ;)
Link do: 10% zniżki na Twoje pierwsze zamówienie!
O widzisz, dobrze wiedzieć, my zawsze kupujemy royala dla kastrowanych kotów.
 
reklama
Do góry