reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia annamarie te wasze granulocyty to jest to samo tylko w innych jednostkach innych firm. Z kosztami u nas troszke sie poprawilo bo jest to niezbedny lek dla pacjentow onkologicznych ktorzy maja neutropenie po chemioterapii i kiedys kosztowal bardzo duzo i niestety pacjenci chorzy na raka nie mogli sobie czesto na niego pozwolic byl podawany tylko w szpitalach bo szpital mial inne przeliczniki kosztow pozatym pacjent ich nie pokrywal. Jak unormowaly sie przepisy to na Polski rynek firmy wydaly tego mnustwo pod roznymi nazwami accofil jest z tego co kojarze najnowszy
Gosia, a Ty jestes lekarzem? Jesli to powszechnie znana forumowa oczywistosc, z gory przepraszam za swoja ignorancje i niewiedze w temacie [emoji4]
 
reklama
Ile waży? Moje 5.60 i 6.40 [emoji28] ale ja mam ogólnie duże koty. Zaznaczam duże, nie spasione [emoji28] [emoji23]
To nasz Leon wazy 7.2kg. Ale to brytyjczyk, one sa duzo wieksze od dachowcow, no i po kastracji troche mu brzuch obwisl, choc dbamy o jego diete i zawsze mu wazymy dzienna porcje suchej karmy [emoji4]
 
reklama
Do góry