reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a ty masz pco, że tyle antralnych było?dawek nie masz jakichś strasznie wysokich, więc miejmy nadzieję, że to kłucie jest takie "dla zasady" :D
ano mam PCO - wszystko co można mieć mam, hehe - no niech się okaże dla zasady, bo jest majówecka i nie chce w piątek jechać specjalnie podglądać co się dzieje...
 
ano mam PCO - wszystko co można mieć mam, hehe - no niech się okaże dla zasady, bo jest majówecka i nie chce w piątek jechać specjalnie podglądać co się dzieje...
ja też mam to g.wno i wszystko co można mieć z tym zwiazanego, ale tak jak pisałam, stymulację przechodzilam baardzo lajtowo :) a miałam mensinorm 150 i ovaleap 125 :) będzie git :*
 
No wlasnie 3 miesiace beda zmarnowane tylko na czekanie na badania i dostrojenie ich do dnia cyklu i terminow. Jeszcze przez ta głupia majowke nie robia cytokin. Wiec po majowce dopiero cytokiny, nk... ble :(
Terminy do Pasnika na polowe czerwca wiec sie zapisze gdyby mi babki z GynC nie chcialy Sydora na pozniej przelozyc i by mnie wpisaly na liste rezerwowa... to juz wtedy wole isc do Pasnika...Niestety wszystko od nowa. 2 transfery nieudane i zadnych mrozakow wiecej nie ma.
To dobrze ze spytalam jesli tak to jesli Pasnik zaleci ci immunosupresje to najpierw rob stymulacje i zamroz zarodki te leki moga miec wplyw na komorki gdybym nie spytala to Pasnik by nie powiedzial. Oczywiscie moga a nie musza ale po co ryzykowac. Na forum fb jest dziewczyna ktora leczenie miala przed i zachodzila w ciaze ale wszystkie ciaze zle sie rozwijaly i ronila
 
Super! Gratulacje! :-) co do leków słuchaj lekarza, ja mam już 20 tydzień a dalej biorę 3 razy dziennie duphaston i 2 razy luteine i się zastanawiałam, czy to juz nie za długo heh
A co do testu czekałabym chyba do usg i pappy, jak będzie ok, to nie wydawałabym tyle kasy.
No 20 tydz to może za długo słyszałam że do 3 miesiąca biorą a ja mam 8 i mówił mi lekarz że do 8 dają leki potem odstawiają .
 
reklama
Ale lekarz mówił dlaczego? Musiał podać jakiś powód.. ja np na usg 1trymestru mialam wszystko ok ale test Pappa wyszedl źle..podwyzszone ryzyko trisomii 21 ( zespół downa ) i odrazu zdecydowaliśmy się na NIFTY oczywiście z pomocą lekarza który Nam wyjaśnił wszystko a nie tak o że "wypadaloby zroboc "
No właśnie nie mówił czemu doczytałam to tak jak to by był standard. Że od razu na nifte ale najpierw USG. Sama nie wiem co robić
 
Do góry