reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie dziś na wizycie zaproponowano mi test nifty ...Co myślicie o tym? lekarz dawał jakby znak że to potrzebne a czy nie wystarczy tylko papa bo różnica w cenie kolosalna
Jeszcze dodam, że test pappa lubi "oszukiwać " tzn. To sa tylko wyliczenia komputera i coraz wiecej osób narzeka.. ja wylałam morze łez przez ten test.. odetchnelam jak odebrałam wyniki NIFTY.. niepotrzebnie robiłam tą Pappe..
Ty juz jestes po USG 1TRYMESTRU?
 
reklama
amh wysokie i uczucie rozpierania a dziś dopiero 3 dzień symulacji - będzie hiperstymulacja jak nic i łzy wrrr :(
Nie martw się maleńka, dziewczyny tu czuły kłucia i inne cuda nawet przy 3-4 pęcherzykach. A mi rosło ok 15 i do ostatniego dnia przed punkcja zapitalałam na rowerze do pracy po 10km w jedna strone, w sobotę przed poniedziałkową punkcją przejechałam ponad 60km, robotę też mam fizyczną i ciężką. Nie ma na to reguły :) Kiedy podgląd? W piątek? :)
 
Nie martw się maleńka, dziewczyny tu czuły kłucia i inne cuda nawet przy 3-4 pęcherzykach. A mi rosło ok 15 i do ostatniego dnia przed punkcja zapitalałam na rowerze do pracy po 10km w jedna strone, w sobotę przed poniedziałkową punkcją przejechałam ponad 60km, robotę też mam fizyczną i ciężką. Nie ma na to reguły :) Kiedy podgląd? W piątek? :)
w poniedziałek - długo jeszcze ech... mam nadzieję, małych było dużo bo 27 wiec szansa na hiperstymulację duża... nie to, że boli, do zniesienia, ale czuje, że rośnie a chyba aż tak nie powinnam... byle do poniedziałku - eh...
 
Nie martw się maleńka, dziewczyny tu czuły kłucia i inne cuda nawet przy 3-4 pęcherzykach. A mi rosło ok 15 i do ostatniego dnia przed punkcja zapitalałam na rowerze do pracy po 10km w jedna strone, w sobotę przed poniedziałkową punkcją przejechałam ponad 60km, robotę też mam fizyczną i ciężką. Nie ma na to reguły :) Kiedy podgląd? W piątek? :)
jak nic jaj naprodukuję tyle, że jakby coś to mogę oddać w dobre ręce :) będę mogła zostać jajorozdawaczem :) stanę na rogu przy klinice i będę nawoływać: Jaja świeże jaja, dobrze zadbane, dobrze wysiedziane :) oddam w dobre ręce - ence pence :D
 
Hej jestem po wizycie i po USG. Mały ma już ponad 2 cm serduszko prawie 170. Wszystko się rozwija prawidłowo a jak zobaczyłam jak się rusza to myślałam że zwariuje że szczęścia.
Mam odstawić duphaston a luteine za 5 dni czy to aby nie za wczesnie. Jestem w 8 tyg i 5 dniu

Super! Gratulacje! :-) co do leków słuchaj lekarza, ja mam już 20 tydzień a dalej biorę 3 razy dziennie duphaston i 2 razy luteine i się zastanawiałam, czy to juz nie za długo heh
A co do testu czekałabym chyba do usg i pappy, jak będzie ok, to nie wydawałabym tyle kasy.
 
w poniedziałek - długo jeszcze ech... mam nadzieję, małych było dużo bo 27 wiec szansa na hiperstymulację duża... nie to, że boli, do zniesienia, ale czuje, że rośnie a chyba aż tak nie powinnam... byle do poniedziałku - eh...
to długo cię trzymają w niepewności - z reguły monity sie robi od 5ds, ale za to może od razu ci punkcję ustalą :) ale jakby cię bardziej bolało to jedź piątek
czym się faszerujesz i w jakich dawkach?
 
reklama
Do góry