reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pęcherzyk, 0,5 cm, wizyta serduszkowa 18 maja, termin porodu - wystrzałowy:31.12.2018. Dziewczyny, nie zapeszając, ale przypominam swoją historię wszystkim, którym ciężko- 1. podejście do ICSI, z 9 pobranych komórek 5 zapłodnionych, ale tylko 1 blastka transferowana 4AA, reszta nie przetrwała :(. Trzymam mocno za wszystkie staraczki kciuki i życzę samych pozytywnych transferów. Oczywiście przed betą czułam się na maksa okresowo i nie wierzyłam, że przy 1 blastce się uda, a jednak nie warto tracić nadziei!
 
No wlasnie 3 miesiace beda zmarnowane tylko na czekanie na badania i dostrojenie ich do dnia cyklu i terminow. Jeszcze przez ta głupia majowke nie robia cytokin. Wiec po majowce dopiero cytokiny, nk... ble :(
Terminy do Pasnika na polowe czerwca wiec sie zapisze gdyby mi babki z GynC nie chcialy Sydora na pozniej przelozyc i by mnie wpisaly na liste rezerwowa... to juz wtedy wole isc do Pasnika...Niestety wszystko od nowa. 2 transfery nieudane i zadnych mrozakow wiecej nie ma.
Mie wiem jak teraz ale ja w Gyn mialam 2 wizyty u niego, 2razy zapisyealam sie na listy rezerwowe i final finałów wizytę mialam wczesniej niz najblizsza wizyta w dniu zapisu ale jak bylam naa prebatarnych to mowilt ze dal 4 terminy na jakis tam miesiac a jak ja bylam to byl 1 więc w sumie na dwoje babka wrozyla. A moze lepiej jechac do Pasnika z wynikami, w razie watpliwosci bedziesz mogla do niego maila wyslac i odpowie bezplatnie... no ciezki wybor. Ale u mnie on miał takie same zalecenia jak doc P
 
Mam pytanie dziś na wizycie zaproponowano mi test nifty ...Co myślicie o tym? lekarz dawał jakby znak że to potrzebne a czy nie wystarczy tylko papa bo różnica w cenie kolosalna

Kamilos - ja miałam taka sytuacje jak zylwia.
na prenatalnych wszystko idealnie a przy wynikach tesu pappa duze ryzyko trisomi 21 mialam prawdopodobienstwo chyba 1:72.
Miałam propozycje albo amniopunkcja albo test nifty badz jeszcze jeden nie pamietam nazwy. tyle ze koszt 2,5 tys
Zdecydowalam sie na nifty i wtedy dowiedziałam sie ze mam zdrową córeczke pod sercem

Jakim powodem jest propozycja lekarza zeby go robic?
 
Pęcherzyk, 0,5 cm, wizyta serduszkowa 18 maja, termin porodu - wystrzałowy:31.12.2018. Dziewczyny, nie zapeszając, ale przypominam swoją historię wszystkim, którym ciężko- 1. podejście do ICSI, z 9 pobranych komórek 5 zapłodnionych, ale tylko 1 blastka transferowana 4AA, reszta nie przetrwała :(. Trzymam mocno za wszystkie staraczki kciuki i życzę samych pozytywnych transferów. Oczywiście przed betą czułam się na maksa okresowo i nie wierzyłam, że przy 1 blastce się uda, a jednak nie warto tracić nadziei!

gratulacje :)
 
reklama
Do góry