reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kuzwa bo ta perspektywa, ze znow wszystko sie odciagnie dobija. Ja zwlekalam z tymi szczepieniami bo mi troche bylo szkoda czasu, troche mnie zbamalucil dr, ale mialam inne leki w ktore wierzylam. Nie pomoglo. Teraz na szczepienia zaczelam sie umawiac od razu w dniu negatywnej bety wiec jkos tak szybciej czas zlecial. Teraz tez sie ciagnie, ale na szczescie ten tydzien leci jak szalony, najgorszy bedzie przyszly, zeby przeczekac a potem juz "z gorki" - byle do czw i druga dawka. A ty bidulo sie wyczekalas na samo to, zeby badania zrobic wiec ci sie nie dziwie. Ale mam nadzieje, ze leczenie immuno bedzie krotkie albo ze np accofil i intralipidy wystarcza i bedzie gitarra :D
No wlasnie 3 miesiace beda zmarnowane tylko na czekanie na badania i dostrojenie ich do dnia cyklu i terminow. Jeszcze przez ta głupia majowke nie robia cytokin. Wiec po majowce dopiero cytokiny, nk... ble :(
Terminy do Pasnika na polowe czerwca wiec sie zapisze gdyby mi babki z GynC nie chcialy Sydora na pozniej przelozyc i by mnie wpisaly na liste rezerwowa... to juz wtedy wole isc do Pasnika...
Kochana tez tak sie czulam ale uwierz mi jak zaczniesz to te glupie mysli odejda w niepamiec a prztjdzie nastawienie ze dzialasz dla swoich dzieci. Przypomnij mi czy masz mrozaczki czy wszystko od nowa zaczynasz ?
Niestety wszystko od nowa. 2 transfery nieudane i zadnych mrozakow wiecej nie ma.
 
reklama
Dziś 20 dpt( trzydniowego zarodka). Moja fasolka jest chyba dzień starsza od Twojej, nie wiem czy dobrze pamiętam :) Życzę podobnych widoków w piątek, może Twój lekarz ma lepsze usg i zobaczysz serduszko, bo Ty pęcherzyk już chyba widziałaś, u mojego lekarza tydzień temu na usg jeszcze nic nie było widać.
Ja w piątek 30dpt będę :) boje się strasznie co tam zobaczę (lub czego nie zobaczę) ale miejmy nadzieję że będzie pozytywne zakończenie :)
 
Ja w piątek 30dpt będę :) boje się strasznie co tam zobaczę (lub czego nie zobaczę) ale miejmy nadzieję że będzie pozytywne zakończenie :)
E, no to na pewno zobaczysz zarodka i pewnie serduszko usłyszysz :) To już zaawansowany fasolek będzie :) Ja na serduszko idę w podobnym czasie, w 33 dpt. Już się nie mogę doczekać.
 
Mam pytanie dziś na wizycie zaproponowano mi test nifty ...Co myślicie o tym? lekarz dawał jakby znak że to potrzebne a czy nie wystarczy tylko papa bo różnica w cenie kolosalna
 
amh wysokie i uczucie rozpierania a dziś dopiero 3 dzień symulacji - będzie hiperstymulacja jak nic i łzy wrrr :(
 
reklama
Mam pytanie dziś na wizycie zaproponowano mi test nifty ...Co myślicie o tym? lekarz dawał jakby znak że to potrzebne a czy nie wystarczy tylko papa bo różnica w cenie kolosalna
Ale lekarz mówił dlaczego? Musiał podać jakiś powód.. ja np na usg 1trymestru mialam wszystko ok ale test Pappa wyszedl źle..podwyzszone ryzyko trisomii 21 ( zespół downa ) i odrazu zdecydowaliśmy się na NIFTY oczywiście z pomocą lekarza który Nam wyjaśnił wszystko a nie tak o że "wypadaloby zroboc "
 
Do góry