reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki kochana :* chętnie się dowiem co można brać na gardło, bo ja zawsze na wiosne mam z tym problem, że mnie boli ledwie szalik ściągnę i już infekcja gardła trwająca do samego lata, z przerwami :/ Czosnek złagodził ból póki co, ale nie wiem jak będzie dalej, bo ciężko teraz unikać klimatyzacji.
Na gardl mozesz orofar max 3 tabletki dzienniedziennie. Kurcze sie pochwalilam a wyrzucilam kartke z rozpiska jjakie leki wolno
 
reklama
Na gardl mozesz orofar max 3 tabletki dzienniedziennie. Kurcze sie pochwalilam a wyrzucilam kartke z rozpiska jjakie leki wolno
Zapamiętam ten orofar, ale na szczęście domowe sposoby działają i będę uciekać od klimatyzacji, mam nadzieje, że ból gardła nie wróci. Ja normalnie dziś w golfie chodziłam, ludzie dziwnie się patrzyli, ale ból nie wrócił :)
 
Czytam Was dziewczynki ale jakos wizja leczenia immuno mnie przygnebila i tak siedze poldupkiem w krzakach...

Powodzenia na transferach @Róża:) @asia513 @Gosia892!!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Kochana tez tak sie czulam ale uwierz mi jak zaczniesz to te glupie mysli odejda w niepamiec a prztjdzie nastawienie ze dzialasz dla swoich dzieci. Przypomnij mi czy masz mrozaczki czy wszystko od nowa zaczynasz ?
 
Hej dziewczyny;) tydzień temu napisałam do Pasnika ,żeby wysłał mi cały plan działania ! Prosił mnie tez żebym kopie biopsji wysłała hmmm dziś mija tydzień jak myślicie czy powinnam drugi raz dzwonic ewentualnie nalegać na wiadomość od niego? Dość długo czekam ,a ja jestem niecierpliwa i już chciałabym zacząć działać bo kolejny miesiąc zleci ,a ja zostanę z palcem No wiecie gdzie;) nie chce tez być natrętem bo nie znam go na tyle co pomyśli? A wy co mi doradzacie ?
Wyslij mu jeszcze jednego meila tylko wez pod uwage ze jest majowka moze odpisze ci dzis wieczorem a moze w niedziele. Przypomnij sie ja tez raz dlugo czekalam jak sie przypomnialam to odpisal
 
reklama
Pomocy moje Tsh 3.5 we wrześniu było 0.2 caly czas pRzyjmuje letrox 0.75mg.
Czy to możliwe że przez hormony tak skacze?
Criotransfer w poniedziałek
Jesli bylas stymulowana to taki wynik moze byc po stymulacji ale spytaj lekarza czy nie waeto zwiekszyc dawki letroxu
 
Do góry