reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bosko :-) Oczywiście chodzi o zarodek,a nie przeziębienie :-) Zatem teraz trzymamy kciuki za serduszko :-) :-) :-) Ja mam wizytę pecherzykową 7.05,więc jesli możesz to trzymaj też kciuki.Stresik jest...
Trzymam mocno kciuki, jestem pewna, że będzie dobrze i u mnie i u Ciebie :) A stres rzeczywiście jest, przed gabinetem oboje z mężem trzęśliśmy portkami, ale później taka radocha :)
 
reklama
Hej, coś tu mówicie o becie. Powiedzcie kiedy najlepiej zrobić betę przy 3 dniowych. Dzisiaj u mnie 2 dpt. Zastanawiam się czy czekać do 11 maja, czy jednak wcześniej zrobić.
Ja zrobiłam bete 8 dpt i wynosiła koło 46 mlU, to była moja pierwsza weryfikacja w klinice, lekarz mówił, że już coś wyjdzie jeśli się udało. Testy wyszły dzień wcześniej, zwłasza amil, pinki wyszły ledwo, ledwo.
 
Ja już po wizycie kochane, pęcherzyk ciążowy i żółtkowy są, zarodek ma 3mm :) . W poniedziałek 15 maja możemy dopiero liczyć na serduszko bo sprzęt lekarz ma kiepski i sam tego nie ukrywa. Gorsza wiadomość jest taka, że przez klime w aucie się podziębiłam, mam chrypkę i gardło pobolewa, jem miód, czosnek i wapno i już mi lepiej,gorączki nie mam, ani kataru, ale w klinice klima była rozkręcona, mam nadzieje, że mnie nie przewiało bo ja na przeciągi zawsze nadwrażliwa byłam. Na szczęście mam dużo wolnego teraz to zadbam o siebie :)
A który to dpt? Super oby wszystko szło bez problemu :)
 
A który to dpt? Super oby wszystko szło bez problemu :)
Dziś 20 dpt( trzydniowego zarodka). Moja fasolka jest chyba dzień starsza od Twojej, nie wiem czy dobrze pamiętam :) Życzę podobnych widoków w piątek, może Twój lekarz ma lepsze usg i zobaczysz serduszko, bo Ty pęcherzyk już chyba widziałaś, u mojego lekarza tydzień temu na usg jeszcze nic nie było widać.
 
reklama
Do góry