reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje kochane :* O tą luteinę Adamed go poproszę, mam nadzieje, że wypisze receptę, bo wiem, że on od lutinusa ma prowizje, ale nie będzie mnie naciągał miesiącami :)
 
reklama
Dziewczyny jaką luteine bierzecie dopochwowo i jaka jest jej cena.
U mnie w klinice czysty biznes, lekarz każe mi brać 6 tabletek lutinusa na dobe i mam prosić panie w recepcji żeby mi go sprzedały. Płacę 150 zł za 21 tabletek, co wychodzi mi 1285 zł miesięcznie za luteine! Pogięło go, jutro wymuszę receptę na inną luteinę, tańszą, ale chce wiedzieć jakie to są te tańsze żeby nie przepisał znowu jakiejś drożyzny.
Ja biorę Luteine z Adamedu (100mg) z refundacją,nie pamietam ile placilam ostatnio,ale jakoś niedużo.A biorę aktualnie 3x3 dziennie,więc duzo
 
Dziewczyny jaką luteine bierzecie dopochwowo i jaka jest jej cena.
U mnie w klinice czysty biznes, lekarz każe mi brać 6 tabletek lutinusa na dobe i mam prosić panie w recepcji żeby mi go sprzedały. Płacę 150 zł za 21 tabletek, co wychodzi mi 1285 zł miesięcznie za luteine! Pogięło go, jutro wymuszę receptę na inną luteinę, tańszą, ale chce wiedzieć jakie to są te tańsze żeby nie przepisał znowu jakiejś drożyzny.
Tez bralam lutinus chyba do 9czy 10tc i placilam wiecej jak Ty
 
reklama
Dziekuje za słowa wsparcia. Chce walczyc dalej
Ile przezylyscie punkcji i transferow? Ile z Was sie decydowało na transfer 2 zarodkow?
Mialam 5 punkcji i 7 transferow. 2 pierwsze byly po 1 zarodku i 6 tez tylko jeden zarodek no byl ostatni a tak to 4 razy mialam transfer 2 zarodkow i z ostarniego jestem w 6 mc pojedynczej:)
 
Do góry