reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje za słowa wsparcia. Chce walczyc dalej
Ile przezylyscie punkcji i transferow? Ile z Was sie decydowało na transfer 2 zarodkow?
Ja miałam jedną punkcję. Trzy transfery z czego dwa po jednym zarodku . Trzeci z dwoma zarodkami, w chwili obecnej z tego transferu prawie 15 tydzień ciąży. Niestety jeden zarodek tylko przeżył. Powodzenia Ci życzę z całego serca;)
 
reklama
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia ❤️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Bardzo mi przykro, na pewno jest Ci teraz ciężko :( tulę Cię mocno!
 
Dziekuje za słowa wsparcia. Chce walczyc dalej
Ile przezylyscie punkcji i transferow? Ile z Was sie decydowało na transfer 2 zarodkow?
Ja przechodzilam 2 pełne procedury bo z pierwszej żadne mrozaczki nie daly rady i ten podany tez nie zostal z nami;( druga procedura i też zero mrozakow , przetrwala tylko moja jedna kruszynka w brzuszku - obecnie 24tc ❤
 
reklama
Ja też nie wierze do końca w to badanie. Kwiecień 2017- 2.8, kwiecień 2018- 1.28 Spadło mi przez rok o ponad połowę, lekarz złapał się za głowę i stwierdził, że może jakaś drobna infekcja odbiła się tymczasowo na jajnikach, a przecież amh powinno być niezależne od przeziębień, dnia cyklu itd. Moje komórki przy in vitro ładne były, więc skąd niby taki spadek. Za rok powtórze badanie z ciekawości.
Ja tez zaczynam watpic w wiarygodnosc tego wyniku choc lekaz stwierdzil ze ono moze skakac. Ja 2 lata temu przed 1 ivf mialam amh 2.95 a po 3 pelnych stymulacjach zbadane przed 4 procedura 3.65
 
Do góry