reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jaką luteine bierzecie dopochwowo i jaka jest jej cena.
U mnie w klinice czysty biznes, lekarz każe mi brać 6 tabletek lutinusa na dobe i mam prosić panie w recepcji żeby mi go sprzedały. Płacę 150 zł za 21 tabletek, co wychodzi mi 1285 zł miesięcznie za luteine! Pogięło go, jutro wymuszę receptę na inną luteinę, tańszą, ale chce wiedzieć jakie to są te tańsze żeby nie przepisał znowu jakiejś drożyzny.
Kochana luteina z Adamedu i jest na refundacje
 
Dziewczyny jaką luteine bierzecie dopochwowo i jaka jest jej cena.
U mnie w klinice czysty biznes, lekarz każe mi brać 6 tabletek lutinusa na dobe i mam prosić panie w recepcji żeby mi go sprzedały. Płacę 150 zł za 21 tabletek, co wychodzi mi 1285 zł miesięcznie za luteine! Pogięło go, jutro wymuszę receptę na inną luteinę, tańszą, ale chce wiedzieć jakie to są te tańsze żeby nie przepisał znowu jakiejś drożyzny.

U mnie zwykła luteina Adamedu, ale nie chcą wypisywać Rek (pomimo, iż jest refundowana jak jest ryzyko poronienia) i płace 50 za pudło.
 
Dziewczyny jaką luteine bierzecie dopochwowo i jaka jest jej cena.
U mnie w klinice czysty biznes, lekarz każe mi brać 6 tabletek lutinusa na dobe i mam prosić panie w recepcji żeby mi go sprzedały. Płacę 150 zł za 21 tabletek, co wychodzi mi 1285 zł miesięcznie za luteine! Pogięło go, jutro wymuszę receptę na inną luteinę, tańszą, ale chce wiedzieć jakie to są te tańsze żeby nie przepisał znowu jakiejś drożyzny.
Ja np mam luteine dopochwową Adamed 100 mg i 30 tabletek kosztuje (oczywiście jeśli recepta jest na ryczałt) niecałe 7 zł
 
IMG_3933.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3933.JPG
    IMG_3933.JPG
    175,4 KB · Wyświetleń: 451
Anuska130 - ja mam tak samo :-) Wolę się nastawić na gorszy scenariusz.Jesli się sprawdzi,to zgodnie z oczekiqaniwm,a jeśli jednak będzie dobrze,to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie.Tak mam w kazdej dziedzinie. Strasznie źle znoszę niepowodzenia i teraz jak jestem po drugim transferze i czekam na wyniki (pierwszy nieudany,były 2 mrozaczki),to nie nastawiam się na sukces.Znam już siebie na tyle,ze wiem,ze takie podejscie jest dla mnie lepsze i mniej stresujące.
 
Kochane musialam sily pozbierac i glowe ogarnac, w zeszly wtorek mialam zabieg :(na zadnym usg nie bylo bicia ❤️serduszka pomimo tego ze dzieciatko bylo widoczne.
Mowie wam ja wciaz za mloda jestem:)jeszcze nie moj czas. Czekam 3-4 cykle i jedziemy do Pragi z nowa dawczynia. Sledze was z ukrycia , ciesze i smuce.kibicuje tym betujacym i mysle o tych ktore musza dalej walczyc:tak:buziaki wielkie:)
Chryste ile tak można obrywać, no cóż czekamy razem z tobą. Annemarie nawet nie wiem co napisać, podziwiam za wytrwałość, i mam nadzieję, że pokonasz ten dziwny los. Bardzo mi przykro.
 
reklama
Do góry