reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny ja sie przyszłam troche pochwalić bo chyba juz coś widać a nie sam tłuszczyk?:D To 17tc na plusie 4kg... ładujcie akumulatorki ;)

Ale masz śliczny, mały ten brzuszek :-D ja jestem tydzień przed Tobą, a mam o wiele większy :p i 3KG na plusie, ale moja lekarka pozwoliła mi tylko przytyć 8 :-D więc muszę uważać
 
reklama
18309F1A-8FCD-4B16-809C-58A2D35D7466.jpeg
Cześć dziewczyny ja sie przyszłam troche pochwalić bo chyba juz coś widać a nie sam tłuszczyk?:D To 17tc na plusie 4kg... ładujcie akumulatorki ;)
Piekne macie brzuszki :)
Zadko do Was wpadam ale tez Wam zostawie troche „zarazkow” ciazowych ;) U nas leci 28tc :)
 

Załączniki

  • 18309F1A-8FCD-4B16-809C-58A2D35D7466.jpeg
    18309F1A-8FCD-4B16-809C-58A2D35D7466.jpeg
    173,4 KB · Wyświetleń: 178
@Tysiek777 kochana ja tez przed kolejnym transferem mam zalecenia histero i rowniez zastanawiam sie czy to pomoze, ale mysle ze trzeba pròbowac Pozdrawiam
Pewnie ze bede próbować, ale nie ukrywam ze wiazalam z tym spore nadzieje. A tak albo cos wyjdzie albo nie. Z jednej strony dobrze jakby nic nie wyszlo, a z drugiej oznaczac to bedzie ze dalej nie wiem czemu sie nie udawalo. Jak spotkam sie w koncu z lekarka, a narazie sie na to nie zapowiada, to tez ja o immunologie pomęcze, bedzie kobieta żałować że mnie poznała, a przynajmniej ze mi juz na poczatku wszystkich mozliwych opcji nie udzielila. Juz ma mnie dosc przez to jak walcze, kombinuje i ile pytam.
 
Pewnie ze bede próbować, ale nie ukrywam ze wiazalam z tym spore nadzieje. A tak albo cos wyjdzie albo nie. Z jednej strony dobrze jakby nic nie wyszlo, a z drugiej oznaczac to bedzie ze dalej nie wiem czemu sie nie udawalo. Jak spotkam sie w koncu z lekarka, a narazie sie na to nie zapowiada, to tez ja o immunologie pomęcze, bedzie kobieta żałować że mnie poznała, a przynajmniej ze mi juz na poczatku wszystkich mozliwych opcji nie udzielila. Juz ma mnie dosc przez to jak walcze, kombinuje i ile pytam.
Nie przejmuj się. Ja mojego też zamęczam. A on tylko na koniec już zrezygnowany i z ironią "to na pewno nie ma pani więcej pytań?". Musimy walczyć o swoje. Dla nich jesteśmy jednymi z wielu.
 
Pewnie ze bede próbować, ale nie ukrywam ze wiazalam z tym spore nadzieje. A tak albo cos wyjdzie albo nie. Z jednej strony dobrze jakby nic nie wyszlo, a z drugiej oznaczac to bedzie ze dalej nie wiem czemu sie nie udawalo. Jak spotkam sie w koncu z lekarka, a narazie sie na to nie zapowiada, to tez ja o immunologie pomęcze, bedzie kobieta żałować że mnie poznała, a przynajmniej ze mi juz na poczatku wszystkich mozliwych opcji nie udzielila. Juz ma mnie dosc przez to jak walcze, kombinuje i ile pytam.
Nie ma co sie przejmowac, czy bede mieli nas dość... kazda z nas ma misje i bedziemy robic wszystko, zeby sie powiodla. Mam takie same mysli jak ty jezeli chodzi o ta histero, ale tak naprawde nic nie daje nam zlotego srodka .... A szkoda tak bardzo by sie przydal [emoji20]
 
reklama
Do góry