reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W ciąży powinno się spac tylko i wyłącznie na lewym boku bo na prawy jak leżysz dziekcu dostaje się mniej tlenu pocztą na necie wtedy się zatykają jakieś kanaliki ..jak się śpi na lewym dziecko jest w 100% dotlenione

To nie jest prawda. Pytałam się o to 3 lekarzy. Można spac na prawym boku, chyba, ze gorsze przepływy stwierdzone przez lekarza. Nawet mama ginekolog się na ten temat wypowiadała. Po 20 tc lepiej już nie spac na brzuchu bo jest ucisk na żyłę główna wrotna [emoji4]
 
reklama
Powodzenia kochane trzymam kciuki. Dziewczyny jak to jest z tym spaniem w ciąży. Ja nie mogę zasnąć na lewym boku a piszą żeby tylko na lewym spać. Dobrze ze mam jeszcze urlop to popołudniu odsypiam.
Ja spie i na prawym i lewym. na plecach tez jeszcze ale musze miec nogi ugiete albo rozlozone :D zeby mnie skora nie ciagnela
 
@marg88 gratluluje :):):) trzymam kciuki za nudna ciąże :-D @shaggy teraz najgorsze to czekanie ale zobaczysz, minie szybko :) witam sie również z nowymi dziewczynami tutaj :) posiedźcie chwile i zapraszam w imieniu dziewczyn na forum ciężarówek :) trzymam kciuki za dzisiejsze wieści życząc wszystkim słonecznego dnia ;)
Dzieki:) poczekam za tymi dobrymi wiesciami :)
 
Dziewczyny wiem że to nie realne ale od kilku miesięcy się zdrowo odżywiamy i suplementujemy jakoś tak licze w tym miesiącu na naturalsa [emoji23][emoji23][emoji23] stara a głupia. Będzie kolejne rozczarowanie w poniedziałek [emoji12] mój popatrzył jak na idiotke jak powiedziałam na co czekam [emoji23]
 
Dokładnie. Moja córka jest niepełnosprawna z powodu komplikacji przy porodzie, doszło do dystocji barkowej, czyli zaklinowania barków po urodzeniu główki, oczywiście również niedotleniona. Coś strasznego to było. :(
Mojej kuzynce kazali bliźniaki rodzic naturalnie, jeden wyszedł w miarę normalnie ale drugi cofnął sie w kanale rodnym . Poród miała bardzo ciężki. Dziś z oby dwoma lata po lekarzach bo są opóźnieni , po 8 lat maja a dobrze mówić nie umieją . Lekarze cały czas mówili „ bliźniaki wcześniaki , taka ich uroda „ a co się okazuje to wszustko przez zle decyzje lekarzy .
 
Kochane powiedzcie mi kiedy najwczesniej wyjdzie cos z bety po transferze 3dniowego zarodka ? Dzis jest 8dpt i jakos trace nadzieje ze moze sie udac.. A wczoraj czyli 7dpt bylam badac progesteron i przy okazji zrobilam bete i 0 :(
Ja robiłam betę dopiero 12dpt i wtedy była na poziomie 56 wiec jeszcze chwilę poczekaj! Dodam, że test ciążowy też nie wyszedł.
 
reklama
Mojej kuzynce kazali bliźniaki rodzic naturalnie, jeden wyszedł w miarę normalnie ale drugi cofnął sie w kanale rodnym . Poród miała bardzo ciężki. Dziś z oby dwoma lata po lekarzach bo są opóźnieni , po 8 lat maja a dobrze mówić nie umieją . Lekarze cały czas mówili „ bliźniaki wcześniaki , taka ich uroda „ a co się okazuje to wszustko przez zle decyzje lekarzy .
To już w ogóle porażka, oczywiście lekarzy :-(
 
Do góry