reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kamilos gratulacje.

@dżoasia mam takiego dola. Stracilam wiare w ciaze. Mialam stymulacje w innej klinice i ba calkiem naturalnym staraniu ciazy brak. Lewandowski strasznie sie uparl na ten naturalny cykl a jak sie nie uda to invitro z kd. Mam jechac w 23 dc zobaczyc czy nie ma torbieli. Nie widze sensu 6 h jechac na sprawdzanue torbieli tym bardziej ze wtedy musze byc w Poznaniu. Bede z nim rozmawiac, ze sprawdze to u siebie i dam mu wydruk z wizyty. W ogole nie wiem czy tam jechac takie ochy i achy ja jego temat. A prawda taka, ze powinien znalezc 5 minut czasu na osobista rozmowe a nie ze maz go po korytarzu sciga :-( moze jest u mnie jak u @marshia :-( ze in vitro nie ma sensu bo mihe komorki sa do kitu. Stracilam wiare i nie czuje sie juz jak kobieta.


@marzycielka81 !Ty Kochana tu głupot nie pisz:)ja Ci stracę wiarę-a z tym nie "czuciem
Się kobietą to już dałaś czadu...Jak piszą dziewczyny ten cykl naturalny do punkcji to chyba nie halo-ja sobie nie wyobrażam. Może faktycznie zmień klinikę.

Uda Ci Się!!!!!!!♡♡♡
 
reklama
Nie wiem juz czy napisalam posta czy nie. Punkcja nieudana pusta komorka jajowa. Rozmawialam z dr Lewandowskim przez telefon. Jestem zniesmaczona jego podejsciem tym, ze nie porozmawial osobiscie. Plan dzialania tez nie wiem czy mi odpowiada. Jeszcze jedna stymulacja na naturalnym cyklu a potem ewentualnie stymulacja. Poniewaz stymulacja nie daje duzych szans sukcesu. Nie wiadomo ile bedzie pustych...sama nie wiem czy mu wierze...
Sama jestem pacjentka Novum i jestem z nich poki co zadowolona, ale jesli czujesz ze nie wierzysz w plan leczenia zaproponowany przez Twojego lekarza prowadzacego, moze to czas na zmiane kliniki? Wg mnie nie ma nic gorszego niz brak zaufania do swojego lekarza. Dla mnie byloby to zbyt duze obciazenie psychiczne... Ale to oczywiscie tylko moja opinia. Trzymam kciuki Kochana![emoji173]
 
Kuzwa cieszcie sie dziewczyny, bo ja "na co dzien" mam E... a przy lekach F... (chociaz nie wiem o co kaman z tymi rozmiarami bo kol z pracy zamawia na contri i bierze rozmiary DD a ma wieksze cyce ode mnie... ja mam sprawdzone cyckonosze z triumpha, wiec wole zabulic ale za to nosi sie elegancko i cyce czuja, ze zyja:p)
Ja pierdziu! Dżoana daj choc troche!! [emoji16]
 
Kamilos gratulacje.

@dżoasia mam takiego dola. Stracilam wiare w ciaze. Mialam stymulacje w innej klinice i ba calkiem naturalnym staraniu ciazy brak. Lewandowski strasznie sie uparl na ten naturalny cykl a jak sie nie uda to invitro z kd. Mam jechac w 23 dc zobaczyc czy nie ma torbieli. Nie widze sensu 6 h jechac na sprawdzanue torbieli tym bardziej ze wtedy musze byc w Poznaniu. Bede z nim rozmawiac, ze sprawdze to u siebie i dam mu wydruk z wizyty. W ogole nie wiem czy tam jechac takie ochy i achy ja jego temat. A prawda taka, ze powinien znalezc 5 minut czasu na osobista rozmowe a nie ze maz go po korytarzu sciga :-( moze jest u mnie jak u @marshia :-( ze in vitro nie ma sensu bo mihe komorki sa do kitu. Stracilam wiare i nie czuje sie juz jak kobieta.
Kochana, jak teraz nie wyszlo to trzeba zmienic plan dzialania. Ja nie lubie powielania schematow, ktore zawodza. Moze jak nie klinike to przynajmniej zmien lekarza :) ja bym sie uparla na ta stymulacje, u mnie roslo ok 15 pecherzykow a pobrali 9 komorek, z czego do zaplodnienia nadawalo sie 7. Ze wszystkich 6 zapladnianych byly piekne zarodki. Ale wychodzi na to, ze nie wszystkie pecherzyki byly takie jak trzeba, skoro roslo ich tyle, a praktycznie polowa odpadla. A skad on ma pewnosc ze dla ciebie odpowiedni jest tylko cykl naturalny? Uargumentowal to jakos? Bo to, ze po stymulacji beda wszystkie puste to troche do mnie nie przemawia, skad on to wie? :/
Nie pytam, zeby go oskarzac, tylko po prostu ciekawa jestem...
 
Cześć Dziewczęta, miłego dnia życzę delektując się pyszną herbatą z trawy. Mniamuśna. ;)
Widzę, że temat biustonoszy. Od kilku lat kupuję biustonosze firmy nipplex i dama kier. Jak dla mnie są rewelacyjne, niezawodne. :)

@dżoasia ja mam 75E a w sumie biust mały. Nie wiem o co chodzi. ;) Niezależnie od firmy mam taki rozmiar.
 
Cześć Dziewczęta, miłego dnia życzę delektując się pyszną herbatą z trawy. Mniamuśna. ;)
Widzę, że temat biustonoszy. Od kilku lat kupuję biustonosze firmy nipplex i dama kier. Jak dla mnie są rewelacyjne, niezawodne. :)

@dżoasia ja mam 75E a w sumie biust mały. Nie wiem o co chodzi. ;) Niezależnie od firmy mam taki rozmiar.
Dziolchy a widzialyscie zalecenia, ze slu slimaka sie pije rano a herbe wieczorem? :p
 
Dziolchy a widzialyscie zalecenia, ze slu slimaka sie pije rano a herbe wieczorem? :p
O cholera. A ja pilam wieczorem sluz!!
Dzieki za info!
Ale zastanawiam sie nad jednym z ta herbata. Tam jest lisc maliny nie? A lisc maliny jest jakis poronny. I tak sie zastanawiam czy to pic w 2 fazie cyklu skoro zawsze istnieje mikro mikro mikro szansa na naturalsa?
 
@Madzix19 ✊✊ za dzisiejsza bete ! Niech to będzie piękna ciążowa beta! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :)
Jesteś cudowna... Tylko że nie idę na betę. Boję się. Lekarz mówił po 12-14 dniach test. Strasznie współczuję Koko, Tysiek i boję się że będę w podobnej sytuacji. I jakoś to odwlekam.. tłumacząc teraz sobie że muszę czekać do min 12 dnia. Teraz mam nadzieję, a co będzie po badaniach... Strach, mnie paraliżuje. Mąż jest typowym facetem. Lekarz mówił min 12 dni toin 12 dni. Przekonał mnie bym się wstrzymala.
We wtorek nie będę miała czasu będę musiała je zrobić w środę. Przepraszam Was za zamieszanie w kalendarzu..
 
reklama
@Justin87 co do stanikow to w takich stanikach od brafitterki mam 65e. A w takich sieciowkowych 75c, ale nie ma porownania z tymi od brafitterki. Tylko cholerka drogie to. Jak w HM mozna za 40zl kupic [emoji14] ale wiem ze sa niedopasowane i do dupska.
 
Do góry