reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O make nie poszlo[emoji23][emoji23]o sklad proszku bo ja mam czytac sklady proszku szcxegolnie po tym ze moj wczesniak z 35 tc piorac w persil sensitive nic nie mialo to teraz bobo tez sadze nic nie bedzie mialo .. a jesli co wyjdzie to wtedy bede sie martwic [emoji3]a nie nabijac se glowe teraz skladem proszku do prania
Ehhhh .... olac je :D
 
Witam dziewczyny
Wczoraj 21dpt poszłam zbadać betę progesteron i estriadol
Beta 16398
Progesteron 41
Estriadol 2411
Dziś 22dpt i od rana mam plamienie :( ... brązowe .... i mam taka jakby kolkę trochę ciągnie w dole brzucha .... co robić :(
Kochana u mnie tez tak jakos zaczelo sie plamienie a wszystko bylo ok
 
Witam dziewczyny
Wczoraj 21dpt poszłam zbadać betę progesteron i estriadol
Beta 16398
Progesteron 41
Estriadol 2411
Dziś 22dpt i od rana mam plamienie :( ... brązowe .... i mam taka jakby kolkę trochę ciągnie w dole brzucha .... co robić :(

Niestety krwawienia czy plamienia zdarzają się bardzo często. Weź nospe, żeby skurczy nie było. Dziewczyny czasami jeżdżą na IP. Ja dostałam swego czasu krwawienia ale nie wiadomo bylo skąd się wzięło. Na IP nie pojechałam, bo u mnie i tak by nic nie poradzili na te dolegliwości.
 
Niestety krwawienia czy plamienia zdarzają się bardzo często. Weź nospe, żeby skurczy nie było. Dziewczyny czasami jeżdżą na IP. Ja dostałam swego czasu krwawienia ale nie wiadomo bylo skąd się wzięło. Na IP nie pojechałam, bo u mnie i tak by nic nie poradzili na te dolegliwości.

Wzięłam nospe i magnez dodatkowo .... i leze
 
reklama
Wiesz co mnie piersi bolą odkąd biorę leki mam je nabrzmiałe .. brzuch trochę pobolewanie na dole Janiki ciągną ... I pierwszego dnia miałam straszne dreszcze wieczorem ... Dziś jest mi trochę nie dobrze ale sama nie wiem czy to konkrety czy poprostu jestem nakręcona i chce żeby tak było .. ten czas oczekiwania najgorszy
Kiedyś ktoś mi powiedział, że wszystko zaczyna się od głowy, więc dobrze że jesteś nakręcona. Pozytywne nastawienie to podstawa
 
Do góry