reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@malena100 pieknych widoków ❤ niech maluszek dalej zdrowo rośnie ✊
@Maryanka kciuki za malucha ! ✊ niech sa sie pieknie pomierzyc i niech wszystko bedzie książkowe! ✊
@limoncia1 ✊✊ za przyrost ! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :) :*


U mnie niezbyt książkowo jestem załamana dziecko ma rozszczep wargi górnej, w piątek mam konsultację z genetykiem czy będzie konieczna amniopunkcja. :(:(:( Pozostałe parametry prawidłowe.
 
U mnie niezbyt książkowo jestem załamana dziecko ma rozszczep wargi górnej, w piątek mam konsultację z genetykiem czy będzie konieczna amniopunkcja. :(:(:( Pozostałe parametry prawidłowe.
O boże;( kochana... ale dokładnie to lekarz widział? Co dokładnie Wam powiedział? Juz jestes umowiona na piatek tak ? Trzymam kciuki kochana ! ✊✊✊
 
reklama
O boże;( kochana... ale dokładnie to lekarz widział? Co dokładnie Wam powiedział? Juz jestes umowiona na piatek tak ? Trzymam kciuki kochana ! ✊✊✊
Tak jestem już umówiona na popołudnie w piątek. Lekarz powiedział, że dziecko na pewno ma jednostronny rozszczep wargi górnej i podniebienia, nie wiadomo jaka jest przyczyna dlatego mam tą konsultację z genetykiem. Byłam taka roztrzęsiona, że za bardzo się nawet nie skupiłam na tym co lekarz do mnie mówił:(:(:(. Jedynie co dobrze pamiętam to, że w 70% jest pewny , że to chłopczyk. ;)
 
Do góry