reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam jeszcze jedno pytanie, przy criotransferze zarodek jest rozmrażany i podawany w dniu rozmrożenia ? Czy czekają na coś ? Wizytę mam mieć miedzy 11 a 13 dniem cyklu później bierze się jeszcze jakieś zastrzyki na pęknięcie ?
A jesteś na sztucznym cyklu czy na naturalnym? Bo na sztucznym bierze się estrofen i luteinie się włącza na tyle dni przed ilu dniowe masz zamrożone zarodki.
Rozmrozenie następuje w dniu transferu. Przed samym podaniem jest jeszcze oglądany przez embriologa.
 
reklama
Właśnie nie czuję jakiś zmian... Co mnie gdzieś tam martwi. Jeżeli mogę się upublicznić to mam jakieś polipy, i doktor mówił że przez leki hormonalne trochę mi urosły, przez co mam jakieś upławy. Drugiego dnia po transferze właśnie je miałam i wariowalam.
Piersi mnie nie bolą, brzuch też nic. Czasami coś zakuje przy jajniku, ale tak miałam już wcześniej. Niby przez hormony.
Ty widzisz różnicę?
Ja w piątek betuje. Od czasu punkcji 31.03 nadal mnie brzuch boli, to mnie akurat niepokoi bo wczoraj tak mnie lewy jajnik kluc zaczął ze az isc dalej nie moglam. Cycki normalne. Tylko dzis tak mi sie strasznie płakać chce, dlaczego? bo tak. Ale przy takiej ilosci hormonow, rzeczach wynikajacych z cyklu i kiepskiej pogodzie, nie jest to u mnie czyms nadzwyczajnym. Dzis śniło mi sie ze zrobilam test i byl pozytywny, i byl w tym snie ze mna moj tata, ktory jest daleko ode mnie i jest teraz mocno chory. I znowu sie poryczalam.
 
A jesteś na sztucznym cyklu czy na naturalnym? Bo na sztucznym bierze się estrofen i luteinie się włącza na tyle dni przed ilu dniowe masz zamrożone zarodki.
Rozmrozenie następuje w dniu transferu. Przed samym podaniem jest jeszcze oglądany przez embriologa.

Mam brać medrol i estrofem czyli sztuczny jak rozumiem :) o Luteinie jeszcze nic nie mówił
Ten zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka się bierze ?

Dziś mam 23 dc i endo miałam 10mm, jest ok? Czy działać coś z winem i innymi sprawami :) ?
 
Czyli miałaś podana ładna blastocyste to zwiększa szansę na powodzenie jeśli dotreala do tego stadium. Mi nic nie pozostało do zamrożenia . Czuje się normalnie bez jakiś objawów . Nie wiem czy to dobrze czy źle ...juz jestem weteranka i staram się nie wsluchiwac w organizm. Czasami pobolewa brzuch . Piersi lekko bolą . Ale to nie ma znaczenia ...nie raz nasze objawy są poprzez leki które bierzemy . A u Ciebie które in vitro ? Zostały jakieś zarodki ...? I czy objawy też masz ? Ja zrobię betę jutro już cokolwiek powinna drgnac
Mam nadzieję, że się mi, Nam uda! Musi z jednej strony staram się za dużo nie wnikać, co mi podają dlaczego i w jakim celu. Im mniej wiem tym mniej się stresuję. Przynajmniej tak mi się wydaję. Ty podawalas że miałaś 8, to chyba lepiej?
Jest to nasze pierwsze podejście invitro.
Wcześniej były 3 stymulację. Mamy jeszcze jeden zamrożony zarodek, słabszy bo klasa (jak dobrze pamiętam) 2bb. Niestety też nic nie czuję, nie ma różnicy. I to mnie niepokoi. Transfer był 5.04 i czas mnie dobija... Chce już wiedzieć. Zrób betę, a ja trzymam mocno kciuki
 
reklama
Do góry