reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
;) :) wczoraj wieczorem przyszla @ nyny nyny wiec od dzis w ruch poszedl encorton a od jutra estrofem
Wizyta kontrolna 23.04 jeszcze nie umowiona ale to 14dc :) i jedziemy z koksem po nasze dzieciaki :) :)

Ale powiem wam ze dzis sie przerazilam w kibelku bo pierwszy raz widzialam cos takiego :szok::szok: przepraszam za szczegoly :unsure: na podpasce mialam jakas dziwna przezroczysta skorke z czerwonymi zylkami hehe az normalnie musialam to podniesc
Kuzwa co to moglo byc
Teraz to sie zastanawiam czy przed immunosupresja hmm nie bylo naturalsa :surprised::surprised:

O, to mnie prześcignęła. Ja czekam jeszcze na @. Lada dzień.

A hormonow jakichs nie brałaś teraz?
 
Dziewczynki a w ogóle Wy czuje jaka jest piękna pogoda?????
Cieplutko słonecznie chce się żyć!!!! Wszystko się budzi do życia i zapewne nasze jajeczka i panów żołnierzyki też!!!
[emoji272][emoji254][emoji255][emoji258][emoji255][emoji254][emoji257][emoji257][emoji254][emoji272][emoji257][emoji272][emoji255][emoji257][emoji255][emoji255]
Żołnierzyki wola chłodek :D
 
Gortat a o co chodzi teraz z tymi punktami ktore zbieraja sie w aplikacji. Jak mozna je wykorzystac ?
Dla mnie to jest troszke sciema,tzn.na początku trochę inaczej nam to przedstawiano. Ogólnie na aplikację w opcji "dla Ciebie" przychodzi Ci propozycja np."kup paste a druga dostaniesz 50% taniej". No i z tego pobieraja Ci czesc tych punktów. Jeszcze nikogo nie obsługiwalam z ta funkcja,wiec tak do końca nie wiem jak to wychodzi w praniu:nerd:
 
Ja transfer miałam 02.04 3dniowych zarodków 6b i 8b i zrobię wcześniej też 8 albo 9dpt . Trzymam ✊✊✊ za wysoka betę ❤ a jakie miałaś zarodki ..?
Hej, mi nie podali od razu po punkcji zarodkow, niestety miałam hipersymulacje.
Z 6 zapłodniły się 2 komórki. Transferowana miała oznaczonie 3ab. Transfer miałam w piątej dobie, 5.04. czy czujesz coś u siebie? Jakaś zmianę, coś się dzieje?
Mam ogromną nadzieję że się udało!!!! I strach...
 
JUZ ODZIESZ 8 DPT ?KURCZE JA MAM ZAMIAR ISC P=DOPIERO PO 14 DPT
Lekarz mówił bym zrobiła test w 12 dobie. Pytając się który powinna zrobić, strumieniowy czy badanie krwi, powiedział że nie ma różnicy. Jeżeli wyjdzie negatywny to dalej przyjmować leki i po kolejnych dwóch dniach, ponowić test.
Jednak dziewczyny z forum podpiwiedzialy by się nie stresować, mogłabym betę zrobić już 6dpt, licząc od nowego dnia.
Piątek będzie 8 dniem. Pomyślałam, że w weekend będę mogła pozbierać i poukładać myśli, i w przypadku radości jak i smutku.
Chodzę normalnie do pracy, więc muszę też normalnie wyglądać...
 
reklama
Jupi!!!:biggrin2: Okres juz jest!! Jeszcze sie nie rozbujal,wiec jutro bede liczyla 1dc i od 3 dc estrofem! Wreszcie cos sie zacznie dziac:-p Boje sie,ze cos pomieszam i znow wszystko sie przesunie..No ale jestem po histeroskopii,lada moment estrofem i wizyta 11-13 dc. Czyli chyba wszystko ok,nic nie pominelam?
No i chcialam poprawic sobie endometrium. Czy np.olej z wiesiolka musze brac w jakims konkretnym dc? I warto zaopatrzyć się w winko,orzechy brazylijskie,ananasa i mango,dobrze zapamiętałam? Jakos jeszcze moge sobie pomoc?
No i tfu tfu....jesli by się nie udalo to moge w kolejnym cyklu wracac po mrozaczki?
 
Do góry