reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z daleka od tego lekarza.... malo tego ze nie przyjmuje w szpitalu to ma w nosie pacjetki swoje na końcówce ciazy. Szwagierka z nim traume przezyla... ja chode do Staski..... z-ca ordynatora u nas w szpitalu. a do invimedu sama trafilam z internetu :)
Ja tez w życiu już do niego nie pójdę . Gdyby był bystrzejszy to pierwszy raz kiedy do niego poszłam powinien już zlecić jakies badania , bo już wtedy już zauwazyl ze coś nie tak z moimi jajnikami . A przy każdej wizycie mi się pytał czy biore jakies tabletki antykoncepcyjne ... a nie brałam ! ( to było kilka lat wcześniej )Kiedy zaczęły się moje problemy znowu poszłam do niego i nawet nie zapisywał sobie co mi dawał za lekarstwa ...nic ... w ogóle za każdym razem czułam się jak na pierwszej wizycie . Brak słów . Tylko zwby skasować 150 zł i tyle . Dupa nie lekarz!!
 
Co by nie bylo , ze ja z tych nawiedzonych , do 15 roku zycia mieszkalam na wsi - ale u Nas zwierzeta były traktowane narmalnie. Koty , psy w domu , swinka chdzaca luzem po podworku. Dziadek wszystkie zwierzaki wołał po imieni. Ja chyba w wieku 10 lat dopiero skojarzyłam , ze króliki nie uciekły znowu - tak nam wmawiał wujek - tylko je zjadali. Ja od małego tylko drób - jak to mój mąż mawia - bo qurwa kurczaki to samobójstwo popełniają dla mnie bym mogła je czasami zjeść ihaihaihaihaaa
Ciekawe ile z tego zjedzonego przez ciebie drobiu wcześniej kicało :D
 
d785d77e7167a11a028e9311e3ecb558.jpg

Brała któraś z Was?? Jadę po cukierki i zastanawiam się czy warto kupić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
hahaha śluz ślimaka :D ja od 3 dni wciągam cały zestaw :D
 
Ladies, czy któraś miała łyżeczkowanie w szpitalu? Czy na następny dzień idzie się do pracy, czy się dostaje zwolnienie i trzeba poleżeć?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam zwolnienie ok 5 dni jeszcze po łyżeczkowaniu (ogólnie trwało ono już miesiąc wcześniej) ale na drugi dzień już bardzo normalnie funkcjonowałam a zwolnienie w sumie było dlatego, że chciałam, żeby wszystko się podgoiło, bo mam ciężką pracę, więc żeby nie nadwyrężać tego i owego
 
Hej tak kochana mam na zbyciu 3 opakowania nówkę ,a jedno z 32 może brakuje z 4 plastry
a jakie masz? fertilmate czy jakies inne? bo zamówiłam wczoraj mojemu ze względu na to, że obi się ciepełko a u niego w pracy też parówa i dużo czasu spędza przy kompie - jak go nie będą denerwować i będzie ładnie nosił, to mogę odkupić (napisz na priva ile chcesz za nie - jeśli to fertilmate:) )
 
reklama
Do góry