reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ojej to przykro ze tylko po jednej zjedliscie, ale dobre i to [emoji4] wlasnie czytalam na ich fb post ze lody sie skonczyly kolo 17! Szok normalnie! Mam nadzieje ze smakowaly, wpadniesz nastepnym razem i zalapiesz sie na wieksza porcje! [emoji2] a moze sie umowimy jakos [emoji2] my dzis bylismy o 12, M jak zwykle 2 porcje a ja 4 [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem tak: trochę jestem zawiedziona, bo te różane dziwnym przypadkiem w ogóle nie smakowały różą... nie wiem, albo pomylili smaki albo nie doczyścili maszyny (może po tym maśle palonym, bo miały właśnie taki maślano-śmietankowy smak), ale ogólnie czuć, że z dooobrych składników i świeże, mega dobre i słodkie - szaaaaacun dla Ciebie, że potrafisz opędzlować 4 porcje! Szczerze mówiąc jak zobaczyłam, że jedna kosztuje 3,5zł to mnie trochę zatkało, ale jak potem zobaczyłam ile to jest to mi kopara opadła :D ogólnie na plus, na pewno kiedyś się tam jeszcze wybiorę i owszem, fajnie byłoby się spotkać :)
 
reklama
Niestety... jak kupowałam to mieszkanie (urządzone było) to miałam tyyyle planów odnośnie wanny. Ale wlazł raz, odsiedział kwadrans a potem cichutko zapytał czy już.... bo wszystkie kości go bola. Maleńka ta wanna ;)
Poza tym ja lubię ukrop a on letnia. A teraz to od dłuższego czasu cieplej unika ze względu na jajka
kurka moja też do dużych nie należy (łazienke mam 3,5m więc wszystko jasne) ale wanna była naszym pierwszym miejscem pożycia małżeńskiego "na swoim" :D
 
A ja właśnie dostałam champana do wanny. Mąż mi przyniósł bo stwierdził ze:
A. Siedzę w ukropie to muszę się schłodzić
B. Zajmuje w lodowce miejsce od stycznia bo został po sylwestrze.
C. Lada chwila mnie zapłodnić i dwa lata bez alko wiec musiał by wypić sam pewnie i zabijała bym go wzrokiem bo pyszny ;)
No to Kochana zazdro na maksa![emoji4] Moj mi nigdy szampana do wanny nie przyniosl[emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki dom.budujecie? Uwielbiam oglądać projekty-wiem jestem nienormalna:) potrafię siedziec godzinami i oglądać
Rozumiem Cie doskonale, tez tak mam, ze wciaz przegladam projekty, a mamy juz wytyczony budynek i start lada chwila [emoji6] Archonowski Dom w orliczkach, wersja podstawowa z pojedynczym garazem [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem tak: trochę jestem zawiedziona, bo te różane dziwnym przypadkiem w ogóle nie smakowały różą... nie wiem, albo pomylili smaki albo nie doczyścili maszyny (może po tym maśle palonym, bo miały właśnie taki maślano-śmietankowy smak), ale ogólnie czuć, że z dooobrych składników i świeże, mega dobre i słodkie - szaaaaacun dla Ciebie, że potrafisz opędzlować 4 porcje! Szczerze mówiąc jak zobaczyłam, że jedna kosztuje 3,5zł to mnie trochę zatkało, ale jak potem zobaczyłam ile to jest to mi kopara opadła :D ogólnie na plus, na pewno kiedyś się tam jeszcze wybiorę i owszem, fajnie byłoby się spotkać :)
No to dostalas koncowke jakas albo lyzka byla po malse palonym [emoji20]
Roza to smietanka z konfitura rozana i smakuje bardzo rozanie[emoji7]
To byl ich pierwszy weekend po przerwie zimowej, nie przewidzieli zapotrzebowania w niedziele niehandlowa i pewnie dlatego zabraklo towaru. Koniecznie nastepnym razem sie umawiamy [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha[emoji2] zamowilam sobie w zeszlym tyg mietowe kalosze na dzialke, bo za tydz ruszamy z fundamentami. Piekne sa[emoji7] ale kurcze za male przyslali i musze oddac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja miętowy uwielbiam. Wczoraj chwaliłam miętowy manicure @anett96, a kilka tygodni temu przemalowałam szafkę w sypialni na miętowo [emoji12]
IMG_5166.JPG


Ale miętowych kaloszy jeszcze nie widziałam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_5166.JPG
    IMG_5166.JPG
    255 KB · Wyświetleń: 448
Rozumiem Cie doskonale, tez tak mam, ze wciaz przegladam projekty, a mamy juz wytyczony budynek i start lada chwila [emoji6] Archonowski Dom w orliczkach, wersja podstawowa z pojedynczym garazem [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Super projekt:) jaka bedziesz miec wielka kuchnie❤ ja wlasnie uwielbiam takie proste projekty bo ten dom zawsze bedzie świetnie wyglądał. Jakos nie podobają mi sie gibelki i inne udziwniwnia. Choc ja kiedys znalazłam projekt w którym jestem zakochana od tylu domu bo przód jest dla mnie brzydki i niestety nie ma garazu ale ma werande ❤❤❤
Link do: Malinowy projekt domu - Jesteśmy AUTOREM - DOMY w Stylu
 
reklama
Ja dziś nabiłam drugie sezonowe rowerowe kilometry :D

@chlopkers wiesz jaki czaaad?! Pojechałam specjalnie na te lody (21 km w jedna strone, a ja jeszcze bez kondycji, ale jadę!!). Zajechałam, patrzę - ludzi w kiiiiij, myślę sobie - faktycznie muszą być dobre więc już kminię, że wszamam taką porcję jak Ty wczoraj, stałam 50min w kolejce iiiiii.... kupiłam 2 małe lodziki po jednej porcji tych różanych...:eek::eek::eek: OSTATNIE PORCJE :D no szczęście w nieszczęściu!! przed 17 brakło im lodów i musieli zamknąć lokal:huh::huh: byłam ostatnią klientką :D
Asiu ważne że zdążyłaś spróbować... I jak smaki? @chlopkers miała rację??? :)
 
Do góry