reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zobacz załącznik 845019

Pozdro dziewczynki z jeżdżenia rowerem [emoji16] Niech żyje wiosna i taaaaka pogoda [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie dziś było podobnie... tylko zamiast kwiatków z przodu widziałam kręcacy się tyłeczek męża, który jechał przede mną :rofl::D:rofl::D:p
Takie dni to ja lubię :)
 
reklama
Ja miętowy uwielbiam. Wczoraj chwaliłam miętowy manicure @anett96, a kilka tygodni temu przemalowałam szafkę w sypialni na miętowo [emoji12]Zobacz załącznik 845041

Ale miętowych kaloszy jeszcze nie widziałam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piekna szafka [emoji7]
A tutaj przesylam kalosze :) ale od razu uprzedzam ze maja mocno zanizona rozmiarowke

Link do: Miętowe Kalosze Heartless w Born2be.pl


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super projekt:) jaka bedziesz miec wielka kuchnie[emoji173] ja wlasnie uwielbiam takie proste projekty bo ten dom zawsze bedzie świetnie wyglądał. Jakos nie podobają mi sie gibelki i inne udziwniwnia. Choc ja kiedys znalazłam projekt w którym jestem zakochana od tylu domu bo przód jest dla mnie brzydki i niestety nie ma garazu ale ma werande [emoji173][emoji173][emoji173]
Link do: Malinowy projekt domu - Jesteśmy AUTOREM - DOMY w Stylu
Faktycznie Twoj Malinowy ma przepiekny przestronny salon i ta weranda [emoji7] [emoji7] [emoji7]
My mielismy problem z dojsciem do porozumienia przy projekcie bo zalezalo nam na innych elementqch [emoji6] ja chcialam koniecznie osobna pralnie, a w lazience i wlasnie pralni zalezalo mi na normalnych oknach zamiast dachowych. Plus chcialam dodatkowy pokoj na dole. Ale M sie uparl ze ma byc garaz i duzy salon, wiec musialam odpuscic ten pokoj choc wciaz uwazam ze bedziemy zalowac.
W orginalnych orliczkach wywalamy spizarnie-i tak jest za mala i dzieki temu powiekszymy wiatrolap, lazienke na dole i miejsce pod wysoka zabudowe w kuchni (tak ze zmiesci sie dwudrzwiowa lodowka-marzenie mojego M) [emoji4] zobacz sobie ostatnia realizacje na tej stronce archonu, za zgoda wlascicielki mamy zamiar sie inspirowac ich wnetrzami [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha, ja tez mam miętowy rower, taki koszyczek i dzwonek w kwiatki :D
Ja dziś miałam wolne tylko popołudnie i przeznaczyłam je na ogarniania tarasu, kwiatki i te sprawy ale właśnie wykopuje męża żeby poszedł mi napompować rower na jutro
Te Wasze mietowe rowery sa idelne pod moje pazdry![emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faktycznie Twoj Malinowy ma przepiekny przestronny salon i ta weranda [emoji7] [emoji7] [emoji7]
My mielismy problem z dojsciem do porozumienia przy projekcie bo zalezalo nam na innych elementqch [emoji6] ja chcialam koniecznie osobna pralnie, a w lazience i wlasnie pralni zalezalo mi na normalnych oknach zamiast dachowych. Plus chcialam dodatkowy pokoj na dole. Ale M sie uparl ze ma byc garaz i duzy salon, wiec musialam odpuscic ten pokoj choc wciaz uwazam ze bedziemy zalowac.
W orginalnych orliczkach wywalamy spizarnie-i tak jest za mala i dzieki temu powiekszymy wiatrolap, lazienke na dole i miejsce pod wysoka zabudowe w kuchni (tak ze zmiesci sie dwudrzwiowa lodowka-marzenie mojego M) [emoji4] zobacz sobie ostatnia realizacje na tej stronce archonu, za zgoda wlascicielki mamy zamiar sie inspirowac ich wnetrzami [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Nieomieszkam❤ faktycznie pokoj na dole dodatkowy to fajna sprawa ale cóż zrobisz:) nie musialabys wykanczac gory
 
Hej :) Czy mogę we wczesnej ciąży pić magnez i wapno? Czy Wy też macie takie żyły na cyckach?
Jutro idę do pracy po 2-tyg zwolnieniu, zobaczę jak będzie. Jeśli będę źle się czuła to wezmę zwolnienie. Boję się, żebym się nie zapomniała i nie dźwignęła jakiegoś dzieciaka w przedszkolu :/
 
kurka moja też do dużych nie należy (łazienke mam 3,5m więc wszystko jasne) ale wanna była naszym pierwszym miejscem pożycia małżeńskiego "na swoim" :D
No kochany z niego facet ale w ścisku być nie lubi. Z przytulaniem na zasypianie jak mi się zachce to prawie słyszę jak sobie odlicza czy wypada mu się już wyślizgnąć i wygodnie położyć czy za wcześnie i dostanie z bańki Za dezercje ;)
 
reklama
Ja miętowy uwielbiam. Wczoraj chwaliłam miętowy manicure @anett96, a kilka tygodni temu przemalowałam szafkę w sypialni na miętowo [emoji12]Zobacz załącznik 845041

Ale miętowych kaloszy jeszcze nie widziałam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pieknie.
Mamy te same szafki tylko ze moja wciaz biala[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry