reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to lepiej niech Twoj zdrowieje jakby potrzeba byla jego krwi :) A Ty sie nie zaraz!!Wrazliwosc na zapachy i zawroty glowy to moze byc po prostu ciaza ;) progesteron robi sobie porobic rozne jajca.
Hormony daja popalic w rozny sposob. Jak bralam antyki przed stymulacja to nawet powietrze mi smierdzialo. Juz nie mowiac o wiecznej chorobie morskiej i mdlosciach.

A na sikanie pij duzo duzo i jutro po zurawit i sok 100% zurawiny z apteki.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie!na razie się trzymam I tak ma zostać #%%#$@#%^^%&&^
 
reklama
Ja dziś nabiłam drugie sezonowe rowerowe kilometry :D

@chlopkers wiesz jaki czaaad?! Pojechałam specjalnie na te lody (21 km w jedna strone, a ja jeszcze bez kondycji, ale jadę!!). Zajechałam, patrzę - ludzi w kiiiiij, myślę sobie - faktycznie muszą być dobre więc już kminię, że wszamam taką porcję jak Ty wczoraj, stałam 50min w kolejce iiiiii.... kupiłam 2 małe lodziki po jednej porcji tych różanych...:eek::eek::eek: OSTATNIE PORCJE :D no szczęście w nieszczęściu!! przed 17 brakło im lodów i musieli zamknąć lokal:huh::huh: byłam ostatnią klientką :D
Spróbowali by zamknac przed toba:)
 
A ja właśnie dostałam champana do wanny. Mąż mi przyniósł bo stwierdził ze:
A. Siedzę w ukropie to muszę się schłodzić
B. Zajmuje w lodowce miejsce od stycznia bo został po sylwestrze.
C. Lada chwila mnie zapłodnić i dwa lata bez alko wiec musiał by wypić sam pewnie i zabijała bym go wzrokiem bo pyszny ;)
Łooooo!! Zazdro :D Jeszcze niech wejdzie do tej wanny i ... :D
 
Kurde. Moj inteligent dalej umiera na "meski katar"... jeszcze zwala na mnie ze niewystarczajaco dobitnie mu perswadowalam ze nie powinien isc na rower o 20 jak boli go gardlo.
I dodatkowo ma 37.2... mam nadzieje ze taka temp jeszcze nie wplywa na jakość nasienia? Bo jesli tak to jutro mozecie o mnie przeczytac w gazetach - "morderstwo ze specjalnym okrucienstwem w krakowskich Bronowicach", "sasiedzi wstrzasnieci - to taka miła para" itp.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze temperatura sama wplywu na nasienie nie ma. Natomiast wplyw maja wszelkiego typu gripexy, teraflu, itp. Itd
 
Haha[emoji2] zamowilam sobie w zeszlym tyg mietowe kalosze na dzialke, bo za tydz ruszamy z fundamentami. Piekne sa[emoji7] ale kurcze za male przyslali i musze oddac

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jaki dom.budujecie? Uwielbiam oglądać projekty-wiem jestem nienormalna:) potrafię siedziec godzinami i oglądać
 
Ja dziś nabiłam drugie sezonowe rowerowe kilometry :D

@chlopkers wiesz jaki czaaad?! Pojechałam specjalnie na te lody (21 km w jedna strone, a ja jeszcze bez kondycji, ale jadę!!). Zajechałam, patrzę - ludzi w kiiiiij, myślę sobie - faktycznie muszą być dobre więc już kminię, że wszamam taką porcję jak Ty wczoraj, stałam 50min w kolejce iiiiii.... kupiłam 2 małe lodziki po jednej porcji tych różanych...:eek::eek::eek: OSTATNIE PORCJE :D no szczęście w nieszczęściu!! przed 17 brakło im lodów i musieli zamknąć lokal:huh::huh: byłam ostatnią klientką :D
Ojej to przykro ze tylko po jednej zjedliscie, ale dobre i to [emoji4] wlasnie czytalam na ich fb post ze lody sie skonczyly kolo 17! Szok normalnie! Mam nadzieje ze smakowaly, wpadniesz nastepnym razem i zalapiesz sie na wieksza porcje! [emoji2] a moze sie umowimy jakos [emoji2] my dzis bylismy o 12, M jak zwykle 2 porcje a ja 4 [emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łooooo!! Zazdro :D Jeszcze niech wejdzie do tej wanny i ... :D
Niestety... jak kupowałam to mieszkanie (urządzone było) to miałam tyyyle planów odnośnie wanny. Ale wlazł raz, odsiedział kwadrans a potem cichutko zapytał czy już.... bo wszystkie kości go bola. Maleńka ta wanna ;)
Poza tym ja lubię ukrop a on letnia. A teraz to od dłuższego czasu cieplej unika ze względu na jajka
 
reklama
Wiesz co - To sikanie to chyba efekt powiekszonych jajników itd.-wiekszy ucisk na pęcherz...ja też tak miałam przy pierwszym transferze...co chwilę latalam.
Miejmy nadzieję, że to nie jakieś zapalenie.
Moze tak byc. Ja tez przy pierwszym transferze latalam do toalety jak wariatka [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry