reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej :) Czy mogę we wczesnej ciąży pić magnez i wapno? Czy Wy też macie takie żyły na cyckach?
Jutro idę do pracy po 2-tyg zwolnieniu, zobaczę jak będzie. Jeśli będę źle się czuła to wezmę zwolnienie. Boję się, żebym się nie zapomniała i nie dźwignęła jakiegoś dzieciaka w przedszkolu :/
Możesz. Magnez biore caly czas a już jestem.w 6 mc a wapno tez piłam jak mialam ospe. No cycki w ciazy sa straszne...
 
reklama
1523208655-d7a1bfba5102c27e-aaaaaa.jpeg


Mój też był chory w zeszłym tygodniu, pozwalałam mu się przykrywać tylko tak żeby jajca były na wierzchu żeby ich dodatkowo nie grzał [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zwyrodniala zona :D
 
Niestety... jak kupowałam to mieszkanie (urządzone było) to miałam tyyyle planów odnośnie wanny. Ale wlazł raz, odsiedział kwadrans a potem cichutko zapytał czy już.... bo wszystkie kości go bola. Maleńka ta wanna ;)
Poza tym ja lubię ukrop a on letnia. A teraz to od dłuższego czasu cieplej unika ze względu na jajka

@Murawa zgadzam się w zupełności. Zakup mieszkania z mała wanna zdecydowanie był niezbyt mądry. :p :p :p

Ps. Wiem oczywiscie ze ci się ńiechcący wcisnęło. Aczkolwiek celnie :D ;) :*
 
Dziewczyny spokojnej nocki , rano kłucie ponownie tzn progesteron tsh i ft3 i ft4 a przy okazji sprawdze hcg przezorny zawsze ubezpieczony;) po ostatnim cb wolę dmuchać huhac na zimne , ale jest dobrze cycki czuję zawroty nadal też no ból głowy od zatok chociaż kataru nie mam dzisiaj znowu mogło mnie zawiac:/ bo byliśmy 2 h na działce u znajomych no nic spokojnej nocki;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
KOCHANA!dużo przeszlas....ale głowa do góry;) ...dla Każdej z Nas zaświeci słońce-mocno w to wierzę I baaardzo trzymam za Ciebie kciuki:wink:
A tymczasem wysyłam przytulasy ♡♡♡
Dziękuję bardzo miło z Twojej strony, lżej mi się zrobiło jak Wam napisałam o swoich przebojach.. jeszcze tylko 9 dni do testu. Zastanawiam się czy robić badanie krwi czy lepiej tradycyjny test strumieniowy.
 
Hej :) Czy mogę we wczesnej ciąży pić magnez i wapno? Czy Wy też macie takie żyły na cyckach?
Jutro idę do pracy po 2-tyg zwolnieniu, zobaczę jak będzie. Jeśli będę źle się czuła to wezmę zwolnienie. Boję się, żebym się nie zapomniała i nie dźwignęła jakiegoś dzieciaka w przedszkolu :/
Powiem Ci ze ja bym nie ryzykowala teraz na Twoim.miejscu. mój lekarz twierdzi że przedszkole to jest skupisko wirusów i bakterii a tego to teraz powinnaś unikać. Ja od początku jestem na zwolnieniu i nie zamierzam wracać do przedszkola.
 
reklama
KOCHANA!dużo przeszlas....ale głowa do góry;) ...
Słuchaj, kilka spraw.
Na razie trzeba wierzyć ze się uda. Czekanie jest najgorsze a ty naczekalas się cholernie długo. Jasne ze ztresujace są te zmiany w twoim ciele po stymulacji - a to brak owulacji a to okresu nie ma... pamiętaj ze nie raz to się zdarza po stymulacji , czasem trzeba paru miesięcy żeby wszystko się unormowało. No i pierwszy transfer ... co tu duzo mówić. Niesamowity stres w porównaniu z kolejnymi. Wszystko nowe. Jak nie jesteś w stanie czytać włącz coś co jest lekkie wciągające. Jakies serialeco lubisz i zrób sobie maraton. Albojedz do ludzi z którymi fajnie się czujesz, niech cię rozerwą. Zabiorą na spacer/ do kina... nie siedź sama.

Po drugie masa dziewczyn miała jedna stymulację z nienajlepszym wynikiem jeśli idzie o jajka a kolejne znacznie lepiej. Bo lekarzom duzo mówi to jakzareagowalas na konkretny leków konkretnych dawkach. Będą mogli lepiej dobrać następnym razem jeśli będzie potrzeba

Nie chce następnego razu... Nie wiem czy udźwignę to psychicznie.
Do znajomych też nie jeżdżę tak jak kiedyś... Byłam kiedyś mega pozytywną osoba z milionem pomysłów i dziecięcym ADHD. Teraz stałam się spokojna, bez energii i i nienawidzę siebie za to, ale nie umiem cieszyć się pełnią życia jak najwieksze marzenie nie chce się spełnić..
Dzięki, za podtrzymanie ducha..
 
Do góry