reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak. Moim zdaniem musisz mieć przygotowane 10 tysięcy. Procedura 6 tysięcy, ale jeszcze ewentualne mrożenie zarodków czy occytów, dojazdy, miałam wizyte 3dni pod rząd a więc hotel (do kliniki dojezdzalam 250 km) i brałam puregon, menopur 375 dawke i cetrotide na leki myślę, że poszło 2,5-3tysiące

Drogie są też badania przed - cała lista. Niestety są ważne pół roku, mam nadzieję, że załapiemy się z drugą procedurą. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Drogie są też badania przed - cała lista. Niestety są ważne pół roku, mam nadzieję, że załapiemy się z drugą procedurą. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam badania ważne na procedure a kończyły mi się w lipcu i co dużo jaj zniosłam transfer był odroczony o 2 cykle i musiałam powtarzać. Także coś o tym wiem... nie licze wszystkich kosztów dojazdy, paliwo, badania, wizyty po-ciążowe do 12 tyg itd, tylko te podstawowe bo jakby wszystko dodać to pewnie z 15 tysięcy poszło jak nie więcej. Ale tego już się nie pamieta, ciąża rekompensuje wszystko.
 
Kochana gdybym miała od aplikatora to bym miała oi d samego początku jak uzywam

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie zgodze się, ja już przed transferem raz się zraniłam potem było ok i po transferze znowu. Zrezygnowałam z aplikatora i problemu nie było ;) może być implantacja, a możesz też trafiać w naczynko i krew się pojawia, wszystko jest mega nabrzmiałe i ukrwione.
 
Kochana gdybym miała od aplikatora to bym miała oi d samego początku jak uzywam

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana raz wlozysz ok a innym razem niby aplikujesz tak samo ale wystarczy o milimetr inaczej wlozyc i juz mozesz sie zeanic. Ja aplikuje pakcem od zawsze i nigdy nie mialam plamien, krwi...
 
U mnie przy dwóch blastkach było 9dpt 286 i 13dpt 1301 [emoji4] wróżę bliźniaki [emoji3] a oto moje 2 blaski [emoji7]
0a588a2f81032bb7466b2fe8b1b1dd37.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Oni sa po prostu przepiekni!!!!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry