reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To zestawik podobny bo ja bede miala od 2 dc estrofem 2x1 i encorton 10 mg
Do atosibanu musze najpierw zrobic badanie niestety taki wymog kliniki
Sama sobie pstrykne przed transferem prolutex na rozluznienie
Relanium tez dostane
A z cukierkow biore evital prenatal wit d wit b12 i kwas foliowy metylowane olej z wiesiolka, olej lniany, wit c 1000, wit e, choline, magnez,
Od transferu bedzie lutinus 1x1 i chyba dorzuce jeszcze duphaston i luteine
Clexan
Niestety fertiformuly nie moge bo tam jest syntetyczna wit b i zbyt duzo jak na moj wynik wit d
Do transferu bedzie naciecie otoczki a nad tym embrioglue hmm zastanowie sie
Ale zestaw mamy podobny ;)
Z kliniki dostajesz tylko lutinus 1x1?
Ja teraz mam 630 mg progesteronu dziennie, więc jak to będzie u Ciebie reszta progesteronu na własną rękę?
Cukierki podobne:D
A choline bierzesz samą ? Widziałam ostatnio w rossmannie i chyba ja sobie kupię chyba że pochwalisz się ta którą sama bierzesz;-) ;)
 
reklama
Gosia i jak dalas rade 2 tyg w domku? Wysprzatalas? Co porabialas? Ja za 1.5 tyg ide do pravy wiec tez mam plana porobic wszystko w domku plus na ciuszki pojezdzic[emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Caly czas to w domu nie siedzialam ;) ale fakt okres taki ze same przeziebienia w kolo wiec sklepie normalnie jak intruz obserwowalam tylko kto jest przeziebiony i w dluga spierdzielalam ;)
Mieszkanko wysprzatane doglebnie we wszystkich czelusciach szaf lacznie z odswierzeniem czesci ubran i kocy :) takze posprzatane na wiosne i przed ciaza ;)
 
Z kliniki dostajesz tylko lutinus 1x1?
Ja teraz mam 630 mg progesteronu dziennie, więc jak to będzie u Ciebie reszta progesteronu na własną rękę?
Cukierki podobne:D
A choline bierzesz samą ? Widziałam ostatnio w rossmannie i chyba ja sobie kupię chyba że pochwalisz się ta którą sama bierzesz;-) ;)
Jesli chodzi o progesteron to zalecen z kliniki jeszcze nie mam wiec jeszcze wszystko moze sie zmienic jesli nic nie doloza poza luteinusem 3x1 to doloze sobie luteine dopochwowa i duphaston
Cholina redukuje poziom homocysteiny i dobrze wplywa na uklad nerwowy nowego lokatora w brzuchu. Ja mam choline firmy ForMeds zamawialam na allegro do rozpuszczania latwiejsze podanie jak dla mnie ;)
Link do: Suplement diety F-CHOLINE - cholina w proszku - formeds.pl
 
reklama
Do góry