reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Narazie odpukac nic mnie nie zlapalo ;) a juz tylko 3 dni cukierkow i koniec terapi i powolutku bede przymierzac sie do najazdu na Invicte i zabrania moich maluchow ;)
tak pogoda super tez chyba gdzies sie przejde po sniadanku i dawce cukierkow. Hmm tylko dla mnie taka pogoda tez nie jest najlepsza taki przeskok z 0 do 10 st i zaraz wszyscy beda sie rozbierac i hrychac dookoloa :( a ja dalej bede musiala uwazac :p
Gosia i jak dalas rade 2 tyg w domku? Wysprzatalas? Co porabialas? Ja za 1.5 tyg ide do pravy wiec tez mam plana porobic wszystko w domku plus na ciuszki pojezdzic[emoji4]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie [emoji16] Warszawskie Dziewczęta! W sobotę to my tak bardziej kawa czy bardziej piwo/wino? Ciężarnych nie pytam, bo wiadomo [emoji16] Ale te co mogą jakie maja plany, gdyż nie wiem czy przyjechać swoim autem, czy taksówka [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana pijesz na co masz ochote[emoji16] ja sie nastawiam na zarelko i chetnie bym sie napila ale leki biore wiec nie moge buuu

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżoasia! A moze nie rowerem ale... pociągiem przyjedziesz? I to bardzo poważna propozycja! Przenocuje Cie i w niedziele wrócisz. Daaaaawaj do nas [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jes jes jes!!!!!!
Irminka dzid wysylam maila do wszystkich z prosba o potwierdzenie zebym wiedziala na ile osobek stolik rezerwowac[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, byłam u onkologa, wszystko jest ok! :-D To bardzo wczesny stan przedrakowy, usunięty w samą porę. Dla spokoju ducha jeszcze dam materiał do przebadania gdzie indziej, ale lekarz powiedział, że spokojnie możemy podchodzić do in vitro :-D w tym cyklu jeszcze sobie dam spokój, poczekam na ten ostateczny wynik, a w maju wracam po mrozaczka :) czuję się dzisiaj, jakbym wygrała życie :biggrin2:
Ufffff

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry