reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny obudzilam się po aplikacji lutriny pojedyncza kropla krwi świeżej na aplikatorze podbrzusze podczas aplikacji czuję jak na @ nie jest ani spuchnięte ani nabrzmiałe jakoś szczególnie a tak to praowe nic nie czuję trochę od czasu do czasu, brodawki wrażliwe odrobinę bolesne. Nabrzmiałe minimalnie piersi bolesne przy nacisku , jest całkowicie odwrotnie niż przy ostatnim transferze nie jestem senna, ani nie mam końskiego apetytu , mam dola bo przeczucie mówi mi że mogło nie wyjść.....;(((((

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana przestan wsztstko analiziwac bo szkodzisz tym sobie i malenstwu. Progesteron aplikuj palcem, pewnie zadrapalas sie aplikatorem. Mnie nadal boli podbrzusze jak na @ a mam juz 7tc. Piersi rowniez bolaly i bola delikatnie. Przy ilosci lekow jakie bierzemy kazdy objaw moze byc tym dobrym i zlym. Nie zadreczaj sie, bedzie dobrze ✊✊✊✊❤️❤️
 
Hej ;) życzę miłego dnia ja właśnie oczy otwarlam na wzięcie leków i idziemy nadal kimac z babelkiem czuje sie dobrze brzuszek boli jak codziennie nic z nowości i kręgosłup a cycki wielkość arbuza czuje się jak 18 hehe ;) piękne słoneczko za oknem ze jak wstanę to zrobię pranie i do siostry chyba pojadę i pójdziemy na spacer niech sie dzieciątko dotlenia a jutro krew ;) czy sie boje raczej nie myślę pozytywnie ze sie ładnie rozwija miłego dnia ;)
 
@szarykot super ze wszystko jest ok :)

Dzięki kochana ❤️

@szarykot - emocje dziś pewnie trochę opadły, więc proponuję zaszaleć. Zrobić coś, na co nigdy nie masz czasu bądź odwagi. A co! Życie wygrałaś :D

Haha, wczoraj od razu pojechałam na zakupy odreagować, przed wypłatą, myślisz, że to wystarczające szaleństwo? :-D:-D Ale faktycznie masz rację, ale chyba nie ma takiej rzeczy, poza rzuceniem pracy, no ale wiadomo, przed transferem to byłaby głupota :biggrin2: Mam jednak nadzieję, że po tym wszystkim będę trochę pozytywniej patrzeć w przyszłość, dało mi to do myślenia jednak ;) że czas zacząć żyć, a nie czekać na lepsze jutro.. muszę się cieszyć tym co jest teraz :biggrin2:

Miłego dnia dziewczyny, ja lecę do roboty ;)

@Tysiek777 @Agonia777 ✊✊✊
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :*
emoji173.png


Kwiecień to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-04-05 Tysiek777 transfer !!
2018-04-05 Agonia777 wizyta przed rozpoczęciem stymulacji


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jakobsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
@Tysiek777 kciuki aby transfer sie odbył i abyś przytuliła kropka na całe 9 miesięcy!!! :*
@Agonia777 kciuki za same dobre wieści :)

Miłego dnia kochane!!!:biggrin2::biggrin2::rolleyes:
 
reklama
Dlaczego bralas az tak duzo kwasu foliowego?

Ja właśnie też brałam na receptę podwyższoną dawkę. Doktor coś tam mówił o złym wchłanianiu w wyniku czegoś tam ale kurde zapomniałam, od wczoraj główkuję o co chodzi i nie wpada do głowy. ;((((
Acha i nadmiar jest wydalany z moczem i nie szkodzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry