reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej ja właśnie szykuje sie do kościółka; ) nie wyspałam się jakieś glopyt mi się śniły a deszcz tak u mnie pada pół nocy ze to dopiero śmingus hehe miłego dnia
 
Ja wczoraj jak od 15 zasnelam to do 24 z małymi przerwami spałam M obudził leki i dalej spac;) dzisiaj też bym z chęcią nie wydawała z łóżka;)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane.
Zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych
A za rok u każdej z nas takiego zajączka ❤️
 

Załączniki

  • wielkanocny zajaczek 03.jpg
    wielkanocny zajaczek 03.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 92
@Agniecha1508 , ja miałam 43 lata jak zaczelam starania. My daliśmy sobie dwie szansę. Niestety, pierwsza ciąża wogole się nie rozwibela, druga patologiczna . Gdybym była młodsza i miała gruby portfel napewno bym podeszła jeszcze raz.
Teraz , obraliśmy inną drogę, drogę adopcyjna.
Powodzenia i może wyluzujcie na maksa.
@iwo333 powodzenia kochana - luzujemy na maksa _ luzujemy :-D spokojnych świąt
 
Jedź do Pasnika ma dużo wyższe notowania I robi najlepsze szczepionki w Polsce. Jeśli masz możliwość to zapisz się na najbliższy termin do łodzi.
Zobacze co mi wyjdzie z badan. Do sydora poszlam bo jest w moim miescie i chcialan wiedziec co mam zbadac na pierwszy rzut. Jezeli tylko wyjda jakies skomplikowane problemy to tak jak pisze @misis188 na pewno pojade do Pasnika. :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie 8 dpt i dalej czuję sie jak na okres.. brzuch boli i nogi.. :( tracę nadzieję, nawet na goście nie chce mi się jechać. ale cudowne Święta ;(
 
Do góry