reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jedź do Pasnika ma dużo wyższe notowania I robi najlepsze szczepionki w Polsce. Jeśli masz możliwość to zapisz się na najbliższy termin do łodzi.
Jesli sie okaze ze @Kurcia bedzie musiala miec szczepienia to on daje skierowanie do Lodzi, tak gdzie szczepia sie pacjentki Pasnika. Raz miałam skierowanie od niego przed tranaferem na jedno doszczepienie a raz od Pasnika juz w ciazy
 
reklama
Serio uważasz, ze te wyniki są ok??? W msome Tylko 2% prawidłowych z tej 1 grupy. I chromatyna 19%. Fakt, ze jedt ich tak dużo i tak szybkie..... ;) ze te 2% z takiej liczby, to czasem jak u innego 4% z mniejszej liczby plemników... ;) Ale obawiam się, zecto moje życzeniowe myślenie
@anett96 ja mam NK 27%. Przyznam, ze się Pasnikowi nie podobały. Do tego cytokiny rozwalone na amen i gdyby nie moje SM, to od razu wysyłałby mnie na szczepienia.

4% to norma. Przy takiej ilości jaką Wy macie, 2% to tych prawidłowych tam sporo jest. Więc przy in vitro byłoby z czego wybierać. Chromatyna jest ok. A co Wam Paśnik zalecił?
 
@marshia - ja z tych starszych co po 40 za robienie dzieci sie biora - 5 lat staran ,1 ivf nie udane , zbieramy kasiorke na 2 podejscie. U nas z obojgiem wszystko oki - my z tych Ona moze - On moze , ale razem nie trybi - poprostu przeszkodą jest PESEL - jak to moj gin mówi. Ani ja , ani m@łzowina ma dziecikow nie mamy , nigdy w ciazy nie byłam

@Agniecha1508 , ja miałam 43 lata jak zaczelam starania. My daliśmy sobie dwie szansę. Niestety, pierwsza ciąża wogole się nie rozwibela, druga patologiczna . Gdybym była młodsza i miała gruby portfel napewno bym podeszła jeszcze raz.
Teraz , obraliśmy inną drogę, drogę adopcyjna.
Powodzenia i może wyluzujcie na maksa.
 
Kochane dziewczynki :)
Wszystkiego dobrego z okazji Swiat... Radosci, rodzinnych spotkan pelnych milosci i wsparcia i spelnienia marzen...
Fajnie ze jestescie...
Tak mnie cos naszlo, dzis caly dzien w biegu, bo jeszcze salatka, ciasto, na koniec sprzatanie i prasowanie. Ale w kazdej wolnej chwili w ciagu dnia zagladam na forum, co tam u ktorej sie dzieje. Ktos by powiedzial "uzaleznienie" i pewnie by mial racje :)
 
Nie wiem może sie czymś przytrulam ale tak mnie na wymioty zbiera masakra chce juz wiedzieć kiedy ten czwartek ile to można czekać
Raczej to skutek progesteronu musisz to przetrwac na ciazowe objawy to zdecydowanie za wczesnie. Tez tak mialam przy 2 podejsciu tylko ze ja nawet lodowki nie moglam otworzyc bo tak mi wszystko smierdzialo i zbieralo na wymioty ze przez 5 dni prawie nic nie jadlam bo nie dalam rady jedyne co moglam zjesc to kanapka z serem i dzemorem truskawkowym
 
Dziewczyny, ja od czwartku na urlopie, ale tak mocno z doskoku na naszym forum, bo caly czas ogarnialam Swieta [emoji4] w tym roku postanowilismy na jutrzejsze sniadanie nigdzie nie jechac, wiec wszystko trzeba bylo zrobic samodzielnie [emoji6]
A Wam Kochane zycze spokojnych radosnych Swiat [emoji4] oby kazda z nas juz wkrotce spelnila swoje najwieksze marzenie i kolejna Wielkanoc spedzala w powiekszonym rodzinnym gronie [emoji7][emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam problem od rana mam migrenę fakt lekka ale czy mogę wziasc paracetamol połowę tabletki?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry