reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pierwsze bylam u niego i szczerze mial takie same zalecenia dla mnie jak Pasnik. Z uwagi na odleglosc wybralismy szczepienia w Krakowie do ktorych pierwsze musialam miec wizyte u Sachy i posluchalam jego zalecen, podeszlismy do transferu bez intralipidu:( gdybym go nie posluchala to juz bym pewno byla dzis mama. Moglam posłuchać Sydora ale Sacha wzbudzil we mnie zaufanie. Co do Sydora to ogolnie ok ale zdecydowanie wole Pasnika bo jest bardziej przystepny, mozna do niego maile pisac za ktore nie pobiera oplaty, jest takim zwyklym bardzo sympatycznym lekarzem choc tak jak mowie zalecenia dal mi takie sane jak Pasnik
Dzieki za opinie :*
Poszlam do Sydora bo wiadomo ze na miejscu, a tez nie wiadomo czy cos bedzie nie tak w tej immuno. Wiec tak na pierwszy rzut poszlam. Jakby bylo duzo namieszane to pewnie sie udam do Pasnika.
A to badanie postaram sie we wtorek przelozyc... bo wypada mi w 12dc a bez sensu wydawac 400zl na wynik ktory np kazaliby mi powtarzac. A nawet na kartce mi napisal na zaleceniach ze II pol cyklu. Cholerka. Ze sie tak musialo naprzesuwac wszystko :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki za opinie :*
Poszlam do Sydora bo wiadomo ze na miejscu, a tez nie wiadomo czy cos bedzie nie tak w tej immuno. Wiec tak na pierwszy rzut poszlam. Jakby bylo duzo namieszane to pewnie sie udam do Pasnika.
A to badanie postaram sie we wtorek przelozyc... bo wypada mi w 12dc a bez sensu wydawac 400zl na wynik ktory np kazaliby mi powtarzac. A nawet na kartce mi napisal na zaleceniach ze II pol cyklu. Cholerka. Ze sie tak musialo naprzesuwac wszystko :/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To moze uda Ci sie wyrwac szybko jakis termin. Coś mi swita ze dziewczyny tez w duagnostyce NK robily ale on chce ta cytotoksycznosc. Jesli okaze sie ze musisz sie szczepic to bij do Lodzi
 
Kochane Moje z racji Świąt chciałAbym złożyć Wam życzenia...dużo spokoju, miłej rodzinnej atmosfery bez " niezrecznych pytań " ... bo dokładnie wiem jakie ona są bolesne. Obrzerajcie się:p jedzcie ile wejdzie:p bo to czas rozpusty więc można sobie pozwolić :biggrin2:
Mnie dzisiaj cały czas kuja jajniki i to dość mocno , Ale myślę że to dobrze i produkują progresteron dla mojej dzidzi ❤ jeszcze chwilami nie dowierzam w swój cud, pojawia się strach i czarne myśli ale wtedy przypominam sobie jaką drogę przeszłam i wiem ze to maleństwo musi ze mną zostać i tylko poztywne myślenie mu pomoże ❤
 
Ostatnia edycja:
Dobranoc moje kochane dziewczyny życzę wam radosnych świąt w gronie rodzinnym i aby nasze największe marzenie zostanie mama się spełniło; ) ja na 8:30 do kościółka i na 12 do teściów więc zapowiada sie ciekawy dzień przynajmniej myśli będą inne nie bede tak myślała udało czy nie udało zostawiam to w rękach Boga wszystko zrobiłam co mogłam teraz trzeba tylko czekać; ) spokojnej nocy i jutro pogodnego dnia ;)
 
Dobranoc moje kochane dziewczyny życzę wam radosnych świąt w gronie rodzinnym i aby nasze największe marzenie zostanie mama się spełniło; ) ja na 8:30 do kościółka i na 12 do teściów więc zapowiada sie ciekawy dzień przynajmniej myśli będą inne nie bede tak myślała udało czy nie udało zostawiam to w rękach Boga wszystko zrobiłam co mogłam teraz trzeba tylko czekać; ) spokojnej nocy i jutro pogodnego dnia ;)
Dokladnie kochana:) Ty zrobilas wszystko co mogłaś i trzeba byc dobrej mysli:) fajnie masz z tymi obiadkami u tesciow:)
 
reklama
Dziewczyny ktore robily badania cytotoksycznosci NK. Sydor kazal mi w 2polowie cyklu... zapisana jestem na badania od miesiaca, a @ mi sie przesunal i wypada ze mialabym badanie w 13dc... i nie wiem co robic. Czy badac i liczyc ze wyniko beda jakies nie takie czy przesunac i czekac kolejne tygodnie... :(

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Jedź do Pasnika ma dużo wyższe notowania I robi najlepsze szczepionki w Polsce. Jeśli masz możliwość to zapisz się na najbliższy termin do łodzi.
 
Do góry