reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jestem przerażona przay euthyroxu 75 tarczyca znowu prawie 4 gdzie jeszcze biorę mamaDha gdzie jest jod:/ nie mogę się skontaktować z endokrynolog:/
d33cc300800a27c0586ac8fc9f6cc10b.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Walczaca a co u was? Jak malutkie rosna? Imiona juz wybrane? Mdlosci i rzyganko poszly precz na dobre?
Imiona sa wytypowane,ale nie wiem czy to już na stałe :p jakiś spory problem z tym mamy. Córcie rosną bez zastrzeżeń (mam nadzieję,bo usg polowkowe w czwartek). Wymioty... zdarzają się,ale już znacznie mniej :-) udaje mi się już czasami nawet 3 pełne dni nie wymiotować także jest cudnie!
 
Ta tarczyca to jakieś cholerstwo... Mi właśnie lekarz dzwonił, że mam TSH 3,34 a już biorę Euthyrox 175 aż.... Ehhh i co tu robic :( żeby tylko maleństwo na tym nie ucierpiało...
 
A ile masz lat i czy w końcu się udało?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam 40 lat. Staramy się od ponad 5, najpierw nie mogłam zajść, clo, Invimed, badania wszystkie ok, 2 IUI nieudane, trzecia zaskoczyła - biochem (to było 2 lata temu), czwarta zaskoczyła - puste jajo. Potem nagle po kilku miesiącach (4 cykl po zabiegu) zaszłam sama (rok temu w kwietniu) - zarodek zatrzymał się na etspie 5w5d. Seria badań immunologicznych. W 4 cyklu od poronienia kolejna ciąża - puste jajo. W październiku był zabieg. Kolejne bardziej zaawansowane badania - cytokiny, Nk, LCT. Początek lutego kolejna ciąża - biochem (już piąta). Staram się dalej :).
 
Imiona sa wytypowane,ale nie wiem czy to już na stałe :p jakiś spory problem z tym mamy. Córcie rosną bez zastrzeżeń (mam nadzieję,bo usg polowkowe w czwartek). Wymioty... zdarzają się,ale już znacznie mniej :-) udaje mi się już czasami nawet 3 pełne dni nie wymiotować także jest cudnie!
Pochwal sie jakie to typy ;)
 
reklama
Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka ❤❤❤❤❤
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???
 

Załączniki

  • 20180327_195207-1.jpg
    20180327_195207-1.jpg
    916,3 KB · Wyświetleń: 176
Do góry