reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka ❤❤❤❤❤
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???

Cud za cudem tu na forum :). Gratulacje z całego serca.
 
reklama
Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka ❤❤❤❤❤
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???
Matko co tu się dzieje :D dziewczęta dajecie czadu :D :D :D ❤❤❤ pięknie:) A co Cię skłoniło do zrobienia testu ? :) hm , ja pewnie bym zbadala progesteron , tsh;p ale to teraz jak madrzejsza po forum jestem bo tak normalnie bym nie zbadala :D
 
Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka ❤❤❤❤❤
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???
Nosz kurka jakis cudowny wysyp naturalsow;) gratki! Mozesz sobie zrobic progesteron i koniecznie TSH. Moze @marg88 ci podpowie co jeszcze dzis robila:)
 
Hej kochane jeszcze nie moge ochłonąć....
Czekalam na @ zeby zaczac stymulacje a tu taka niespodzianka ❤❤❤❤❤
Niech to szczęście trwa nadal!!! :tak:
A taki oto prezencik dostal mąż...mam nadzieję ze juz możemy sie cieszyć choć trudno w to uwierzyć;-) ;)
Juto mam jechac na betę i we wtorek do doktorka. Pytalam go czy mam jakies badania jesZcze robic i mowil mi ze nie ale cos mnie meczy...jak myslicie...zbadac progesteron...i cos w tym typie???
Kochana to jest nas dwie :) doktor kazał na wizytę przyjść wynikami z tsh, estradiol, progresteron , układ krzepnięcia . Gratuluje:* :*
 
Znów dziś ja zaczynam :-) mamy już 9cm, dzidziuś zdrowy, wszystko dobrze, tylko jak chcieliśmy zobaczyć czy nie ma jakiegoś siusiaka to ktoś bardzo mocno skrzyżował długie nóżki i nie chciał pokazać :-D
[emoji173] [emoji173] [emoji173] zdrówka! [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana to jest nas dwie :) doktor kazał na wizytę przyjść wynikami z tsh, estradiol, progresteron , układ krzepnięcia . Gratuluje:* :*
No wiem ze Ty tez....ale sie ciesze...a na kiedy wyliczylas termin?
Dzis nie wiedzialam co z sobą zrobic...dobrzr ze mialam duzo pracy..
A mąż myslal ze zartuje sobie z niego...oszolomiony do tej pory:p
 
Ja jeszcze nie odważyłam się do niego dzwonić a tymbardziej pisać SMS [emoji6]zrezztw tez nie miałam jakis wielkich wieści do niego[emoji2]. Cieszę się ze, z Toba mu się udało tak mam nadzieje ze ze mną tez mu się uda ... choć właściwie to ode mnie najbardziej zależy powodzenie tego wszystkiego .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Eee duzo robi lekarz... leki i dawki do tego dlugosc stymulacji wiec glowa do gory. ja mialam dwie stymulacje zeby cos uzbierac wiec cierpliwosci :)
 
reklama
Matko co tu się dzieje :D dziewczęta dajecie czadu :D :D :D ❤❤❤ pięknie:) A co Cię skłoniło do zrobienia testu ? :) hm , ja pewnie bym zbadala progesteron , tsh;p ale to teraz jak madrzejsza po forum jestem bo tak normalnie bym nie zbadala :D
No dzieje sie i sama nie jestem...ale mysle ze to dopiero pocZątek :-D:-D:-D:-D
Wszystkim Wam sie uda...musi....
A test zrobilam bo @ miała przyjsc w sob ew w niedz a cycki wylwaja mi sie ze stanika:happy::happy:
Tsh badalam tydzien temu...2.1...caly czas zbijam...w polowie stycznia bylo 3.9
Wiec na dobrej drodze...
A progesteron i tak zbadam choc moj prof mi nie kazal:rolleyes2:
 
Do góry