reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moj nie dosc ze chrapie jak śpi na wznak to czasem gada cos i sue rzuca...dwa razy mi sie oberwalo:crazy:
Koszmary bidok ma...:baffled:

Mój mnie kiedyś opluł przez sen, rano nic nie pamiętał [emoji849][emoji849]. A chrapacz z niego straszny, zwłaszcza jak jest zmęczony...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Kochane!Niezmiennie codziennie :Miłego Dzionka;)
Ps.Gdzie ta Wiosna:realmad:!!!
U mnie znowu dziś zniechecajaca szarzyzna,bleeeee...
Kochana nie tylko u Ciebie u mnie też ,chcę tej wiosny sprzed kilku dni , a przeczytalas wiadomość na priv?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się spotkałam u 2 osób z zaśmiałem z osobiście poznana na jakimś forum dziewczyna przez pare lat. A kiedyś byłam na takim forum ze tylko nieprawidłowo rozwijające się ciąże. Nie martw się na zapas.
Co do okresu to różnie bywa ale ładnie ci spada beta wiec mam nadzieje E już niedługo. :*
Wynik histo: residua placentaria.
Nie wiem czy dobrze wygoglowalam, wyszlo ze to sa pozostalosci lozyska, wiec jest ok [emoji4]
Milego dnia Dziewczynki [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Koniczyna82 ✊ za wizytę u Pasnika :) tego mądrego człowieka :D
@Oczekiwanie2017 pięknych widoków kochana ! ✊ za Syncia :) samych dobrych wiadomości ❤
@Bombisz ✊✊ za Twoje maluchy ! Niech zostaną z Tobą na najbliższe 9 miesięcy ✊✊ zaciskaj nogi :D
@Agniecha1508 kciuki za wizytę ✊✊ niech nic nie stoi na przeszkodzie żebyś jak najszybciej mogła przytulić swoją śnieżynke! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! ❤ :*

Mogłabym prosić o dopisanie na 12 kwietnia? Podglądanie maluszka ❤
Wszystkim dziewczynom życzę powodzenia
 
Miłego dzionka dziewczynki życzę i powodzenia. No właśnir ogoliłam swój las kłaków przed wizytą - quwa kombajn by sie przydał. Tak po tych witaminach mi kudły rosną tam gdzie nie trza , że niedługo warkocze będę zaplatać zamiast na głowie to na dole ihahihaha
Niektóre sobie robia tam pas startowy , a ja las
 
No i tego się bedziemy trzymały .
Screenshot_2018-03-22-22-33-34-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-03-22-22-33-34-1.png
    Screenshot_2018-03-22-22-33-34-1.png
    312,7 KB · Wyświetleń: 338
Mój mnie kiedyś opluł przez sen, rano nic nie pamiętał [emoji849][emoji849]. A chrapacz z niego straszny, zwłaszcza jak jest zmęczony...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czesto z łokcia w nocy od M dostaje -, bo sie rzuca. Ostatnio jak mi przypierd...ł - to gwiazdy zobaczyłam w ciemnym pokoju. I był z tego siniak dużżży na twarzy -quwa ile się natłumaczyłam , że mnie nie bije ( moja siermiega życiowa). Moja mamuśka jak się sporzała na m - biedny tak sie wystraszył, ze go pobije - a co niech czuje respekt przed tesciówka
 
reklama
Miłego dzionka dziewczynki życzę i powodzenia. No właśnir ogoliłam swój las kłaków przed wizytą - quwa kombajn by sie przydał. Tak po tych witaminach mi kudły rosną tam gdzie nie trza , że niedługo warkocze będę zaplatać zamiast na głowie to na dole ihahihaha
Niektóre sobie robia tam pas startowy , a ja las

Nie kombajn tylko Szyszko...on by wykarczował raz dwa :D:D:D
 
Do góry