reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To teraz na Śląsku najlepsze marże? ;))))
Powidzenia!!!!!!
Tak hipoteka łączy po sam grób!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Od razu mordka mi się cieszy jak widzę z rana „marzec to miesiąc miłości.......”
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Koniczyna82 ✊ za wizytę u Pasnika :) tego mądrego człowieka :D
@Oczekiwanie2017 pięknych widoków kochana ! ✊ za Syncia :) samych dobrych wiadomości ❤
@Bombisz ✊✊ za Twoje maluchy ! Niech zostaną z Tobą na najbliższe 9 miesięcy ✊✊ zaciskaj nogi :D
@Agniecha1508 kciuki za wizytę ✊✊ niech nic nie stoi na przeszkodzie żebyś jak najszybciej mogła przytulić swoją śnieżynke! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! ❤ :*
 
Ja stosuje clexane obecnie

Ja będę stosować na bank od transferu:/

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
a co ma jedno do drugiego? Ja stosowałam crinona i clexane przed tamtym transferem i teraz też zaczęłam już crinona, a od wtorku clexane

Bo jest taka sprawa. Przyjaciółka którą pewnie mało kto z forum pamięta- znam osobiście i ręczę głowa porobila sobie zapasy clexane i crinone, transfer się nie udał a okazało się ze kolejny z mrozaczkow musi odroczyć na przynajmniej rok. I teraz jest potrzeba żeby te leki w miarę szybko spieniężyć. Sama będę brac ale nie mam możliwości wszystkiego na raz. Jak ktoś zainteresowany to proszę o info na priv, na pewno dogadacie się korzystniej niż w aptece. Jak by co ona jest z Warszawy.
 
Hej! Czy są tutaj osoby które byłyby zainteresowane odkupieniem plastrów chłodzących ?mam ich 4 opakowania po 32 sztuki? Najlepiej sprzedam całość ! Chętne zapraszam na prv
 
Dziewczyny, wczoraj minelo 15 dni po moim zabiegu lyzeczkowania pustego jaja plodowego. Zrobilam kontrolna bete i wyszlo 23.4.
Dzien przed zabiegiem mialam 22 tys. Lekarz napisal mi ze hormon obniza sie w odpowiednim tempie [emoji4]
Jak myslicie, dlugo jeszcze bede czekac na wyzerowanie bety i @?
Jutro odbieram wyniki z histo, jedna lekarka ze szpitala nastraszyla mnie jakism zasniadem (bo beta caly czas rosla pomimo pustego pecherza), ale zakladam ze te zasniady to jakies mega marginalne przypadki i nie ma sie czym przejmowac na zapas [emoji4]
Ehh alez ten czas sie dluzy, nie moge sie doczekac az zleca mi te trzy cykle [emoji54]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się spotkałam u 2 osób z zaśmiałem z osobiście poznana na jakimś forum dziewczyna przez pare lat. A kiedyś byłam na takim forum ze tylko nieprawidłowo rozwijające się ciąże. Nie martw się na zapas.
Co do okresu to różnie bywa ale ładnie ci spada beta wiec mam nadzieje E już niedługo. :*
 
Ja się spotkałam u 2 osób z zaśmiałem z osobiście poznana na jakimś forum dziewczyna przez pare lat. A kiedyś byłam na takim forum ze tylko nieprawidłowo rozwijające się ciąże. Nie martw się na zapas.
Co do okresu to różnie bywa ale ładnie ci spada beta wiec mam nadzieje E już niedługo. :*
[emoji11] zwazywszy na to jakie mam od wczoraj muchy w nosie i fochy bez powodu, to chyba faktycznie juz niedlugo nadejdzie @ [emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Koniczyna82 ✊ za wizytę u Pasnika :) tego mądrego człowieka :D
@Oczekiwanie2017 pięknych widoków kochana ! ✊ za Syncia :) samych dobrych wiadomości ❤
@Bombisz ✊✊ za Twoje maluchy ! Niech zostaną z Tobą na najbliższe 9 miesięcy ✊✊ zaciskaj nogi :D
@Agniecha1508 kciuki za wizytę ✊✊ niech nic nie stoi na przeszkodzie żebyś jak najszybciej mogła przytulić swoją śnieżynke! ❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! ❤ :*

Dziewczynki owocnych wizyt Wam życzę:)
@Biedroneczka83 oby pęcherzyk się znalazł tam gdzie powinien i był w nim piękny zarodeczek ✊✊✊
 
reklama
Dziewczyny a to puste jajo płodowe to często się zdarza? Jak tera mam to po następnym invitro też raczej marna szansa na zarodek?
Wbrew wszystkiemu puste jajo to bardzo dobry znak bo dochodzi do implantacji, więc następnym razem już będzie dobrze. Dużo kobiet ma puste a później już normalna ciąża. Będzie dobrze.:-) :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry