reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moja pierwsza ciąża z 2015 to puste jajo. Bardzo się obawiam, że teraz po in vitro może czekać mnie to samo... nachodzą mnie takie myśli. Dziś 5 tydz. 2 dni ciąży a jakichkowiek objawów brak, wtedy też nagle ustały... Moje bóle które jeszcze niedawno miałam odeszły, cycki nie bolą, tylko jak je pogniotę to jakiś ból odczuwam. Moja beta rosła ale na poziomie 4 tygodnia, teraz mam wrażenie że już nic się tam nie dzieje. A wizyta dopiero 11 kwietnia, ehhh....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oj Kochana...jeszcze zatęsknisz za tym brakiem objawów:p
 
reklama
Ty jedyna dajesz ni tu nadzieję [emoji8][emoji8][emoji8]czytając Twoje posty czuję się „bezpieczniej” chyba ze względu na to, iż również miałaś podany dwudniowy zarodek [emoji173]️Dziękuję Ci ogromnie [emoji1317]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam podany 3dniowy zarodek ;) praktycznie jesteśmy z terminem koło siebie z @misis188 ( chociaż ostatnio przeszła na 14sierpnia :D )
Też miałam objawy 7-8tc ;) A przed beta czułam się mega okresowo :D
Ja jeszcze delikatne mdłości mam do teraz A to już 19tc ;) także spokojnie i na wszystko przyjdzie czas :D
 
Hej :)
Jutro usg 4 tygodnie po transferze 5 dniowej blastki. Czy powinno juz byc widoczne serduszko?
Ogólnie jestem pelna nadziei i optymizmu, ale raz na jakis czas oblatuje mnie strach, że to puste jajo będzie...

Ja miałam wizytę serduszkowa 28dpt blastki i bilo serduszko. Myślę, że u Ciebie też już powinno być. Kciuki zaciśnięte
 
Moja pierwsza ciąża z 2015 to puste jajo. Bardzo się obawiam, że teraz po in vitro może czekać mnie to samo... nachodzą mnie takie myśli. Dziś 5 tydz. 2 dni ciąży a jakichkowiek objawów brak, wtedy też nagle ustały... Moje bóle które jeszcze niedawno miałam odeszły, cycki nie bolą, tylko jak je pogniotę to jakiś ból odczuwam. Moja beta rosła ale na poziomie 4 tygodnia, teraz mam wrażenie że już nic się tam nie dzieje. A wizyta dopiero 11 kwietnia, ehhh....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie, z tymi objawami to bywa bardzo różnie. U niekotych dziewczyn na tym etapie jeszcze nic się nie dzieje (brak mdłości, bólu piersi, itp.) I jest to normalne. Do wizyty masz jeszcze sporo czasu. Jeśli masz wątpliwości to dla własnego spokoju przełóż ją na wcześniejszy termin. Moim zdaniem Twój spokój jest tu najważniejszy.
 
Ja miałam podany 3dniowy zarodek ;) praktycznie jesteśmy z terminem koło siebie z @misis188 ( chociaż ostatnio przeszła na 14sierpnia :D )
Też miałam objawy 7-8tc ;) A przed beta czułam się mega okresowo :D
Ja jeszcze delikatne mdłości mam do teraz A to już 19tc ;) także spokojnie i na wszystko przyjdzie czas :D
Bede Ci wysylac pampersy mojego Hubcia:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Moja pierwsza ciąża z 2015 to puste jajo. Bardzo się obawiam, że teraz po in vitro może czekać mnie to samo... nachodzą mnie takie myśli. Dziś 5 tydz. 2 dni ciąży a jakichkowiek objawów brak, wtedy też nagle ustały... Moje bóle które jeszcze niedawno miałam odeszły, cycki nie bolą, tylko jak je pogniotę to jakiś ból odczuwam. Moja beta rosła ale na poziomie 4 tygodnia, teraz mam wrażenie że już nic się tam nie dzieje. A wizyta dopiero 11 kwietnia, ehhh....


Kochana,
Ehhhhh- niepotrzebnie pisałam tu o sobie. Przepraszam.....
Statystycznie to ja już wyrobiłam liczbę pustych jaj w naszej grupie więc głowa do góry! Będzie dobrze, będziesz miała piękny zarodek. ;)))) nie nakręcaj się proszę!!!!
Trzymam mocno za Ciebie kciuki, a ja szykuję piżamkę do szpitala. Mam już 35 lat więc jak tylko mi pozwolą to do providenta i znowu walczę.
Damy wszystkie radę!!!! Musimy!!!!!
Buziaki!!!!!!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej :)
Jutro usg 4 tygodnie po transferze 5 dniowej blastki. Czy powinno juz byc widoczne serduszko?
Ogólnie jestem pelna nadziei i optymizmu, ale raz na jakis czas oblatuje mnie strach, że to puste jajo będzie...

Trzymam kciuki!!!!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry