reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pomocy! Jestem ponad dwa tygodnie po transferze, bóle jajników przestały tak bardzo dokuczać, ale momentalnie urósł mi brzuch jak balon, mam wzdęcia i często w ciągu dnia skręca mnie tak, że ledwo da się z bólu wytrzymać. Pan doktor o tym wie, ale mówi, że trzeba przeczekać. Jak sobie radzicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wygląda to na hiperstymulację. Jesteś świeżo po punkcji? Rosnąca beta może nakręcać objawy. Pij dużo, dużo wody i zastosuj dietę wątrobową.
 
reklama
@Iskra_82 steryd mam dopiero po owulacji, wiec on nic nie psuje. Moje endo jest "naturalnie" małe od zawsze. Niby ciąże mam, ale zawsze to bezpieczniej mieć >10 niż 7-8mm. Estrogenów nigdy nie brałam, ale ze względu na 2 biochem nie chcę ryzykować, ze znów będzie 6-7....

No to spróbuj z tym estrogenem. W najgorszym przypadku stracisz jeden cykl, a może faktycznie pomoże. Na każdą z nas te leki działają trochę inaczej. I pamiętaj o oleju z wiesiołka:) Powodzenia.
 
@marg88 ja biore z Solgara 400.
A jak chcesz razem z innymi witaminami to co drugi dzien biore evital pregnal - tam jest tylko metyl.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też dopiero z wizyty wróciłam :) widziałam dzisiaj serduszko [emoji173]
Wszystko jest ok, termin porodu 1 listopada :)
Mówiłam lekarzowi o plamieniach, a on tylko powiedział, że to normalne i kazał się nie przejmować i normalnie do pracy chodzić... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

Super!!! Gratulacje!! ;) po ilu tygodniach od transferu robiłaś usg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomożecie bo czekam na wiadomość od was i już mnie stres bierze ze coś mam za nisko :mad:możecie luknąć swoim okiem
 

Załączniki

  • A83F6E10-CA32-4509-AAA3-A88A0512247F.jpeg
    A83F6E10-CA32-4509-AAA3-A88A0512247F.jpeg
    56,5 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Ja też dopiero z wizyty wróciłam :) widziałam dzisiaj serduszko ❤
Wszystko jest ok, termin porodu 1 listopada :)
Mówiłam lekarzowi o plamieniach, a on tylko powiedział, że to normalne i kazał się nie przejmować i normalnie do pracy chodzić... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)
Gratuluje ❤❤❤❤ i spokojnej ciazy :)
 
Do góry