reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny. Jestem na co dzień na wątku poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne, ale mam teraz pytanie bardziej do Was.
Mam problem z endo. Zazwyczaj w owu ok 7 mm, po potwierdzonej owu w porywach 8. Niby mam z tego ciąże naturalne, ale jak na razie wszystkie 5 zakończone szybko i źle. Do tego dość mocne braki w immunologii, dużo za wysokie NK, ale nie o tym tutaj.... Dostajam od Paśnika zalecenie wlewu dowcipnego z accofilu - endo mialo po tym pięknie wystrzelić, a tymczasem znów jest 7 mm. Wino, migdały itp aż w nadmiarze ;).
Gin zalecił w następnym cyklu estrofem 1x1 od 1 do 14 dc. Wiem, ze ze estrogeny bierzecie raczej na zatrzymanie owulacji... ale może ktoś miał procedurę na naturalnym cyklu i wie czy te estrogeny mogą mi pomóc na "porost" endo ;) Oprócz kolejnego accofilu, który też wezmę ze względu na NK.
 
reklama
Mam już wynik bety [emoji5] dziś 88,9 [emoji7][emoji7][emoji7]teraz czekam do środy jaki będzie przyrost. Póki co jestem szczęśliwa choć nie bardzo do mnie dociera co się dzieje [emoji23][emoji23][emoji23] jakbym obuchem w głowę dostała [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ekstra!teraz kciuki za piękny przyrost♡♡♡
 
Hej dziewczyny. Jestem na co dzień na wątku poronienia nawykowe-leczenie immunologiczne, ale mam teraz pytanie bardziej do Was.
Mam problem z endo. Zazwyczaj w owu ok 7 mm, po potwierdzonej owu w porywach 8. Niby mam z tego ciąże naturalne, ale jak na razie wszystkie 5 zakończone szybko i źle. Do tego dość mocne braki w immunologii, dużo za wysokie NK, ale nie o tym tutaj.... Dostajam od Paśnika zalecenie wlewu dowcipnego z accofilu - endo mialo po tym pięknie wystrzelić, a tymczasem znów jest 7 mm. Wino, migdały itp aż w nadmiarze ;).
Gin zalecił w następnym cyklu estrofem 1x1 od 1 do 14 dc. Wiem, ze ze estrogeny bierzecie raczej na zatrzymanie owulacji... ale może ktoś miał procedurę na naturalnym cyklu i wie czy te estrogeny mogą mi pomóc na "porost" endo ;) Oprócz kolejnego accofilu, który też wezmę ze względu na NK.

Tak jak napisałaś większość z nas bierze estrofem na zatrzymanie owu, choć niektóre mimo to ją mają. Tobie zalecili małą dawkę, może żeby właśnie owu była. Wzrost endo może też hamować steryd (tak mi powiedziała gin), który Ty pewnie przy problemach immuno bierzesz. Może spróbuj wprowadzić go trochę później, jak już endo podrośnie. I koniecznie olej z wiesiołka (kapsułki z apteki) 3x2...u mnie działał cuda :)
 
Jutro mam pierwsza weryfikacje 3dpt progesteronu estradiolu i bety i tak sobie mysle czy w ogole jest sens robic ta bete bo i tak wyjdzie 0 bo to za szybko


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pomocy! Jestem ponad dwa tygodnie po transferze, bóle jajników przestały tak bardzo dokuczać, ale momentalnie urósł mi brzuch jak balon, mam wzdęcia i często w ciągu dnia skręca mnie tak, że ledwo da się z bólu wytrzymać. Pan doktor o tym wie, ale mówi, że trzeba przeczekać. Jak sobie radzicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Iskra_82 steryd mam dopiero po owulacji, wiec on nic nie psuje. Moje endo jest "naturalnie" małe od zawsze. Niby ciąże mam, ale zawsze to bezpieczniej mieć >10 niż 7-8mm. Estrogenów nigdy nie brałam, ale ze względu na 2 biochem nie chcę ryzykować, ze znów będzie 6-7....
 
Dziewczyny pomocy! Jestem ponad dwa tygodnie po transferze, bóle jajników przestały tak bardzo dokuczać, ale momentalnie urósł mi brzuch jak balon, mam wzdęcia i często w ciągu dnia skręca mnie tak, że ledwo da się z bólu wytrzymać. Pan doktor o tym wie, ale mówi, że trzeba przeczekać. Jak sobie radzicie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nospe bierz
 
Ale świetna informacja! :) eh, tylko szkoda że fotki nie ma;) Cudownie masz z prenatalnymi.. mnie się marzy przy okazji Świąt powiedzieć rodzinie o płci... :)
Mi raczej pan doktor nie powie jakiej plci bo to wybitny specjalista ktory wogole nic nie mowi tylko bada:D taki skropulatny jest jesli chodzi o wszystkue narzady ale sie nie odezwie nic. On nie informuuje o plci.
 
reklama
Do góry